Через втрату рейтингу Зе-команда почала прямі репресії, а точніше “мочилово по бєспрєдєлу ” проти ОПЗЖ і Медведчука

Через втрату рейтингу Зе-команда почала прямі репресії, а точніше “мочилово по бєспрєдєлу ” проти ОПЗЖ і Медведчука
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Печерський районний суд прогнозовано продовжив домашній арешт одному з лідерів “Опозиційної платформи” Віктору Медведчуку до 7 вересня. Цього й слід було чекати після вердикту того самого суду напередодні, 7 липня.

Loading...

У середу буквально протягом десяти хвилин, без адвокатів і “підозрюваного” судді славного “органу” продовжили слідство у так званій справі про держзраду Медведчука – Козака на шість місяців (до 11 листопада 2021 року).

Цього разу судове засідання тривало з дев’ятої ранку до пізньої ночі. При цьому кондиціонер у приміщенні не увімкнули, що було схоже на знущання з людей. Щоправда, сам суддя Вовк періодично відлучався подихати свіжим повітрям до дорадчої кімнати. І, ясна річ, отримати “свіжі” вказівки з Офісу президента. Віктор Медведчук не дарма ж назвав кримінальну справу, порушену проти нього, фабрикацією за наказом Зеленського. До речі, такі самі номери відколював 10 років тому суддя Родіон Кірєєв. На першому засіданні у справі Тимошенко всі теж обливалися потім, тому що Кірєєв не дозволив увімкнути кондиціонер. І де тепер той Кірєєв? Ховається десь за кордоном із вовчим квитком. Добре би Вовку і компанії пам’ятати, як склалася доля Кірєєва, Чауса та інших суддів, які вирішили жити “по бєспрєдєлу”.

Якщо ось це все не політичні репресії, то Юлія Мендель — справжня письменниця. В ОП вирішили, що політичні репресії — це хороший інструмент для операції із залякування українського політикуму. Мовляв, дивіться, що може трапитися з вами, якщо не будете виконувати “накази великого головнокомандувача”. На перших порах це працювало. Після закриття трьох опозиційних телеканалів (NewsOne, “112”, ZIK) Петро Олексійович так злякався санкцій Зеленського, що протягом трьох годин переоформив на себе право власності на канал “Прямий”. До цього формально канал належав екс-“регіоналу” Володимиру Макеєнку.

Але щодо Порошенка Офіс президента досі дотримується тактики обережного пресингу. Кримінальні справи щодо Петра Олексійовича то закривають, то знову порушують. Навіть під домашній арешт “гетьмана” поки вирішили не саджати. Дійсно, раптом у Раді голоси знадобляться? Адже в лютому 2020-го “слугам” не вистачало голосів, щоб дозволити продаж землі. І тоді дали голоси “Європейська солідарність” Порошенка і “Голос” Сороса – Пінчука. Інша справа Медведчук, до якого йдуть 7 з 10 виборців, які голосували за Зеленського. Обшуки в офісах ОПЗЖ, затримання представників “Українського вибору”, яких також звинувачують у державній зраді, санкції не тільки щодо самого Медведчука, але і його дружини — Оксани Марченко.

Тут Зеленський ні в чому себе не обмежує. Основна причина зовсім не в суперпатріотизмі, яким автор репризи “Україна – порноактриса” запалав буквально за рік свого президентства. Просто вже дуже явно хитнувся політичний маятник. Дуже швидко люди, які довірливо проголосували за екс-коміка, наїлися досхочу “нових облич” у владі. Відверто убоге видовище. “Команда Зе” виявилася збіговиськом несамовитих домогосподарок, собачих перукарів і весільних фотографів. Їхня молодість, як стало зрозуміло, зовсім не козир у грі проти представників “політичного покоління, що відживає”. Навпаки, з’ясувалося, що нове покоління “мерчандайзерів”, що виросло після розвалу “тоталітарного совка”, виявилося символом деградації всього. Починаючи від інтелекту і закінчуючи етичними цінностями.

Тому рейтинги “Опозиційної платформи” пішли вгору. Незважаючи на всі зусилля офісу Зеленського, його партія “слуг” катастрофічно втрачала в рейтингу, і розгром на дострокових парламентських виборах став для “СН” цілком реальною перспективою. Тому було ухвалено стратегію запровадження прямих репресій проти опозиції на чолі з Медведчуком. Репресії – це ми так культурно називаємо “мочилово по бєспрєдєлу”. Вже неодноразово писали, що санкції проти громадян України — це незаконний і неконституційний спосіб помсти політичній опозиції. Та й не тільки їй, оскільки за допомогою санкцій так званої РНБО нині нахабно здійснюється переділ фінансових потоків і ринків. Однак на подібні “дрібниці” абсолютно ніхто в оточенні Зеленського не звертає ані найменшої уваги.

Вони наввипередки носять своєму “шефу” дані “соціологічних досліджень”: у другому турі ви, луноликий, впевнено перемагаєте і Порошенка, і ставленика “Опозиційної платформи”.! Без варіантів! Можете спокійно йти на другий термін. Ще стільки справ можна провернути, не всю землю і гральні ліцензії розпроданю, не всі схеми розпилу грошей на бюджеті освоєно!

Для електорату південного сходу спішно створюють купу псевдоопозиційних проектів з метою розпорошити виборців “Платформи” між різними псевдоопозиційними проектами. Все робиться для того, щоб не допустити зростання рейтингу Медведчука й “ОП”.

На папері “схема” працює. Ба більше, репресії щодо Медведчука дозволяють створити для США ілюзію “непохитного курсу офісу Зеленського на війну з РФ”. Класична підміна понять. Розправу над конкурентом видають за прояв “стратегічного партнерства”. Але в реальності все буде по-іншому. Політика, особливо українська, це гра в шахи кісточками доміно. Результат абсолютно протилежний до очікуваного. Наприклад, Леонід Кучма, батько нинішньої олігархічної системи, розраховував просидіти три терміни. Але виник “касетний скандал”, забурлило, і Леонід Данилович ледь другий термін досидів. Та той самий Зеленський став президентом унаслідок дивного збігу обставин. Унікальна консолідація проти Порошенка сприяла його перемозі. Повторити подібне вже неможливо.

Ще раз повторю: маятник хитнувся у зворотний бік. Від “нових облич” вже всіх нудить. Креативні заморочки з шоуменами, клоунами й артистами теж не працюють. Знову повертається час класичних ідеологічних структур. І дії Зеленського цьому сприяють. Тепер за кота в мішку, який кривлявся на екранах ТБ, вже ніхто не голосуватиме. Тому можна продовжувати “малювати” рейтинг у 30 і більше відсотків. Сенсу – жодного. Це все фейк. Так, і “війна” з тещею Медведчука і Філею Кіркоровим ще більше просадить рейтинг Зеленського. Зеленський, який намагається грати роль грізного “Порошенка-2”, тепер в очах народу є людиною, яка воює з літньою жінкою і “королем поп-музики”. “Дрібно, Хоботов!”. Дрібно, смішно і шкода. Щонайменше мінус 3% від рейтингу. Скачемо далі!

 

Олександр Зубченко

Джерело: Народна Правда
загрузка...