Повені в Німеччині та Бельгії: десятки загиблих і зниклих безвісти

Повені в Німеччині та Бельгії: десятки загиблих і зниклих безвісти
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Погода

Десятки людей загинули, тисячі вважаються зниклими через повені в Європі. Найсильніше постраждали жителі Німеччини, Бельгії, потоп торкнувся Франції, Нідерландів та Швейцарії.

Так, за даними Bild, жертвами повені в Німеччині стали щонайменше 80 осіб. В результаті сильного шторму в федеральній землі Північний Рейн – Вестфалія загинули 30 осіб, у Рейнланд-Пфальц – не менше 50. Рятувальники кажуть, що жертв буде більше.

У місті Бад-Нойенар-Арвайлер в Рейнланд-Пфальц близько 1,3 тис. людей зникли безвісти. Чиновники кажуть, що з людьми не можуть зв’язатися через проблеми зі стільниковим зв’язком.

У сусідній Бельгії проливний дощ йшов кілька днів. Річки в регіоні Валлонія вийшли з берегів. Особливо постраждали провінції Льєж і Намюр: курортне місто Спа був повністю покритий водою. У місті Шофонтен майже 1800 чоловік були змушені евакуюватися.

Тим часом на сході Франції оголошено попередження – метеорологічна служба заявила, що потоп може дійти і до них. В окремих районах французького департаменту Мез евакуюють майданчики для кемпінгу. Повінь також торкнулося частини Швейцарії та Нідерландів. У Швейцарії піднімається рівень води в декількох озерах. У Берні вже евакуюють міський зоопарк.

Раніше народний синоптик Леонід Горбань озвучив свій прогноз погоди на липень і серпень. За його словами, нас очікують справжні температурні гойдалки.

Погода в Україні в липні і серпні буде спекотною. Синоптики прогнозують до 40 градусів, але одночасно з цим і швидкий прихід осені.

Нове дослідження говорить , що зміна клімату і підвищення рівня моря в даний час наближають момент знищення половини піщаних пляжів світу до 2100 року.

Джерело: Народна Правда