Сніжана Єгорова: Після 2014 року Україна перебувала в стані колонії, а зараз це концтабір

Сніжана Єгорова: Після 2014 року Україна перебувала в стані колонії, а зараз це концтабір
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

– Наша гостя – Сніжана Єгорова, телеведуча.

Соціологія свідчить про те, що понад 60% не підтримують земельну реформу, а понад 80% хочуть референдуму. Так для кого ця реформа, якщо люди проти?

Loading...

– Влада абсолютно не чує свого народу. Сліпо-глухо-німота цієї влади є зрозумілою й виправданою. Ми розуміємо, що вже другий режим, який після перевороту 2014 року має доступ до важелів управління нашою країною і є нашою владою, вони антинародні. Вони займаються знищенням народонаселення, виштовхуванням всіх людей, які можуть щось у цій країні кардинально змінити, віддати своє життя на розвиток цієї країни. Ці люди не потрібні в цій системі координат. Україна після 2014 року перебувала в стані колонії і нами керували зовнішні сили, які розв’язували свої власні геополітичні та економічні питання на нашій території. А зараз адміністрація Зеленського – це вже не уряд, а адміністрація концтабору, тому що Україна нині перебуває у важкому, страшному, трагічному становищі.

– Міністр агрополітики сказав: “Наша амбіція – вирівняти до кінця року оподаткування і забезпечити наповнення бюджету реальними коштами”.

– Ми абсолютно чітко розуміємо, що реальні українські громадяни, які хочуть працювати на землі, живуть на цій землі, годуються з цієї землі й готові бути фермерами на цій землі, не зможуть витримати тієї конкуренції, яка сюди нахлине у вигляді транснаціональних корпорацій і величезних агрохолдингів, які зможуть цю землю викуповувати на підставних осіб просто гектарами. І, взагалі, навіть люди не потрібні. Робочих місць не буде створено. Навпаки, будуть знищувати інфраструктуру села, зганяти людей із землі, люди будуть змушені мігрувати до міст, де для них місця не знайдеться. Наші міста перетворяться на такі собі фавели, тому що люди, які не знають, як їм жити і що їм робити, потраплятимуть у розряд кримінальних елементів. Люди, які втратили свій будинок, свою землю, свою ідентичність, їм більше нема чого втрачати. Тому вони стають небезпекою для суспільства. Ми не знаємо, вони збираються купити цю землю для того, щоб вести тут сільське господарство або вони просто знімуть верхній шар наших земель – українського чорнозему – й вивезуть. Такі законодавчі ініціативи теж у ВР проголосовано. Багатство, яке є непоправним, його не продають. І не факт, що їх цікавить безпосередньо земля. Їх цікавлять надра, які є всередині нашої української землі. Вони прекрасно знають, що ці родовища – це трильйони доларів, на яких можна чудово заробити. І люди, які не будуть громадянами цієї країни, будуть ставитися до землі споживацьки: вони отруять нашу воду, нашу землю, зженуть наших людей, і з цієї прекрасної землі, на якій ми живемо і через яку вмирали наші предки, ми отримаємо випалену пустелю.

– Сподіваймося, що пересічним українцям вистачить волі відстоювати свої права, зокрема йправо володіти землею і її обробляти.

Інакше, як “ламанням через коліно”, голосування за закон про олігархів не назвеш.

– Це просто правове беззаконня, яке почалося з моменту приходу до влади Володимира Зеленського та формування ВР ІХ скликання – на хвилі віри українського народу, який довірив Зеленському свою долю й дуже активно допомагав йому створювати цю бейсбольну биту, якою він б’є зараз цей народ по голові, добиваючи остаточно нашу державу, наші закони, наше життя. Українська держава не працює в тому розумінні, як взагалі функціонує держава. Всі інституції знищено, всі соціальні функції держава із себе знімає. Це адміністрація концтабору, яка створює свої правила. Вони зібрали мавп із гранатами, які не розуміли, навіщо і куди вони йдуть, а просто хотіли потрапити в телевізор ВР ІХ скликання в своїй основі. Там, де “зелена хвиля”, це група психоневрологічних діагнозів. Божевілля поширюється масово¸ а лікування – завжди одиночний забіг. Для того щоб вилікуватися від божевілля, потрібно мати силу, волю, мотивацію і прагнення до виживання. Якщо вони продовжуватимуть у тому самому дусі, вони остаточно розірвуть країну, і те, що нам обіцяв Зеленський – закінчити війну на Донбасі, нині йде з точністю навпаки. Я вважаю, що ці люди – злочинці, які ведуть все до того, щоб розірвати країну.

– У житті все циклічно, і ця влада не на все життя. Колись все зміниться і настане відповідальність.

– Ця влада ні з ким не рахується. Вона вважає, що прийшла всерйоз і надовго. Вони змінюють країну й правила гри. Вони не зважатимуть ані на досягнення, ані на регалії, вони всіх під один шнур підводитимуть. Їхній метод – це бандитський метод. Вони створюють такі нестерпні умови, для того щоб кожен вирішував сам. Або людину “оквиткують”. Якщо вона не захоче потрапити до списку олігархів, то вона заплатить, щоб їй дали спокій. Але люди повинні знати, що їх залишать у спокої лише на час. Спочатку почнуть розкуркулювати олігархів, але їм ще є чим поділитися. І вже запущено всі процеси, щоб здерти останню сорочку з кожного українця. Що би ви не продавали (землю, квартиру, собаку), ви з усього будете платити – за кожен рух, за повітря. Ця влада розгулялася настільки, тому що люди за останні сім років залякані. Якщо ми не згадаємо, що ми нащадки переможців і що це наша земля, за яку проливали кров наші предки, ми розчинимося в часі й просторі. І сюди прийдуть інші генетичні коктейлі, які куплять цих депутатів, а потім викинуть на смітник історії і перейменують цю країну. Чого я найменше хочу.

 Коли закрили три канали, звинуватили людей у фінансуванні тероризму, то Данілов сказав, що вони займалися цим питанням – збором інформації, доказів – 6-8 місяців. Зараз увесь час переносяться судові засідання з цього приводу через те, що досі ці докази збирають. То це про тиск на свого прямого конкурента, бо зрівнялися електоральні вподобання в якийсь момент між ОПЗЖ і “Слугою народу”, чи про те, що Медведчук такий поганий разом зі своєю опозиційною силою?

– Через деякий час ми чітко розуміємо, що це політична розправа. Завдання полягає в тому, щоб розчинити таку політичну силу, як ОПЗЖ, такого політичного лідера, як Медведчук. Це суто розправа над конкурентом. Коли ти відбираєш у людини можливість говорити, то це нерівноцінна позиція. Саме тому знищуються канали, блокуються платформи, тому що будь-яка думка, альтернативна до тієї, яку вирішила просувати у свідомість людей влада, буде наштовхуватися на опір влади. Зараз, “поливаючи” Медведчука, все його політичне життя, кар’єру і т. д., вони перемикають увагу людей із себе та з тих злочинів, які прямо зараз роблять у нас під носом, ухвалюючи такі законодавчі норми, які надалі знищать залишки населення, яке ще має сміливість проживати на території цієї країни. Те, що 10 мільйонів наших громадян перебувають на заробітках за межами України й бачать своє майбутнє та можливість нормального існування не в економіці України, – це чудовий маркер та оцінка цієї влади повною мірою. Тому все, що відбувається навколо Медведчука, – це, безумовно, прагнення й бажання показати всім, хто тільки припустить думку, що “ми можемо прийти до влади, ми хочемо щось змінити, ми спробуємо цю владу відсунути в сторону”, що вони будуть піддаватися таким самим обструкціям і таким самим гонінням.

 Блокують також і в соцмережах за думку, яку ви озвучуєте.

– Так, мене заблокували на місяць. Але за кордоном увесь контент вашого каналу з моєю участю є у відкритому доступі. Хочу звернути увагу людей на те, що зараз страшно не говорити, а страшно мовчати. Нашим мовчанням ми даємо цим злочинцям інструмент, яким вони ж нас будуть убивати. І не тільки нас, а й майбутнє наших дітей. Як би це страшно не звучало, зараз ми опинилися в руках фашистських наших громадян – ми згадували і Третьякову, і Потураєва.

 Хотілося би почути вашу позицію стосовно “параду на підборах” до Дня Незалежності.

– Я би хотіла сказати не про підбори. Я, як громадянин, вважаю, що наша армія – це предмет серйозного розслідування. Якби в нас була нормальна влада, то вона би почала розбиратися, які там були зловживання, чому наші хлопчики гинуть на війні, які умови проживання та харчування в армії. Але мене непокоять не підбори, а та кількість молодих дівчат, які хочуть іти до армії. Армія – не місце для жінки, де вона повинна робити кар’єру. У нормальній країні жінка повинна думати про те, як вона буде захищена армією, а її завдання – народжувати й виховувати дітей, а не перетворюватися на гарматне м’ясо. Цих красивих дівчат їхні матері ростили не для того, щоб вони гарцювали на плацу в берцях або на підборах, а для того, щоб вони були щасливі й народжували нових щасливих громадян.

 Дискутивне питання. В Ізраїлі міркують інакше.

– Моє ставлення до ізраїльської армії виключно як до ізраїльської армії. І до їхніх історичних витоків. А Україна – не Ізраїль.

 Дякуємо вам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...