Газ в Україні подорожчав на 175%, а електроенергія майже на 40%

Газ в Україні подорожчав на 175%, а електроенергія майже на 40%
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Тарифи на всі комунальні послуги в Україні в період з червня 2020 по червень 2021 року суттєво зросли. Найбільше подорожчав газ – на 175%.

Loading...

Дані Державної служби статистики демонструють, що в середньому комуналка вже подорожчала на чверть, а в серпні очікується перерахунок цін на електроенергію.

Наприклад, електроенергія подорожчала на 36,6%. Нагадаємо, напередодні був скасований пільговий тариф на перші 100 кВт * год в розмірі 90 копійок.

Газ подорожчав після введення ринкових умов формування ціни для населення. Тепер постачальники можуть самі вирішувати, за якою ціною їм вигідно продавати блакитне паливо. В результаті за рік куб подорожчав з 2,8 до 7,9 грн.

Найменше поки що подорожчали гаряча вода і опалення – тільки на 13,9%. Поки що діє меморандум, який постачальники підписали з урядом.

Як повідомлялося раніше, в Україні очікуються масштабні перевірки одержувачів субсидій, а також тих, хто на них тільки претендує. Ініціатором перевірок виступає міністерство соціальної політики. 

Українці можуть претендувати на субсидію , якщо в їх квартирі / будинку зареєстровані кілька людей, які фактично проживають за іншою адресою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...