Київський блогер спалив паспорт України, а потім нерозумно вибачився

Київський блогер спалив паспорт України, а потім нерозумно вибачився
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Київський блогер (з ніком norco616) публічно спалив свій паспорт, а потім вибачився, відзначивши, що “зробив це в принципі без будь-якої задньої думки або посилання”.

На кадрах, які він опублікував в Instagram, видно, як горить документ: “Нібито я з*бую з України. Бувай, громадянство!”.

Loading...

Відразу після цього в мережі з’явилося друге відео, де він вже вибачається за свій вчинок:

“З приводу ситуації з спаленим паспортом. В першу чергу, хочу вибачитися перед хлопцями-патріотами, які порахували цей вчинок образливим. Я це зробив не тому що я не поважаю або не люблю Україну. Це моя рідна країна, і я, звичайно ж, її люблю. Я це зробив в принципі без будь-якої задньої думки або посилання. Але потім я зрозумів, що це може образити почуття людей, які живуть в цій країні і вибачаюся перед цими людьми. це навіть і не справжній паспорт “.

Напередодні київська блогер Анастасія Польських (a_polskih) заявила , що «не переварює український«, тому що бридко звучить.

Український блогер Антон Громов, який в Instagram підписаний як livegromov, а в Telegram «Полезняк від Громова», публічно назвав Україну «е * Аною» країною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...