Погребинський: Для Росії ситуація в Україні підійшла до межі

Погребинський: Для Росії ситуація в Україні підійшла до межі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Військова присутність НАТО на території України стає критичною загрозою для Росії-Володимир Путін не випадково нагадав про те, що значна частина міст півдня колишньої радянської республіки була побудована Російською імперією на місці дикого поля.

Про це заявив політолог Михайло Погребинський, передає “ПолитНавигатор“.

“Частина України, яка заселялася, вона була фактично пустельним простором, заселялася з Росії. Росія будувала там міста. Наприклад, Миколаїв, Херсон, Одеса були побудовані Російською імперією зусиллями центру, Пітера…

Зараз ситуація підійшла до такої межі, після якої сьогоднішня українська державність може бути або може стати загрозою для безпеки Російської Федерації.

Я для простоти скажу так – якщо цей процес буде рухатися так, як хоче Зеленський і вся ця компанія, яка запрошує сюди базу військово-морського флоту Великобританії, США і так далі-Очаків, Миколаїв, Херсон, якщо це процес буде далі рухатися, то чим це закінчиться? Це тоді, природним чином, закінчиться установкою ракет наступального характеру, які фактично можуть діставати до Москви за час, який взагалі не дозволяє на це відреагувати.

І це Москва розглядає як пряму загрозу існування російської державності. Що їй в цих обставинах робити? Путін в цій статті, він і раніше говорив, що є всякі небезпечні процеси, які відбуваються в Україні, але в цій статті він виразно сказав, що Росія не може допустити, що ця “червона риса” буде перейдена”, – заявив Погребинський.

Джерело: Народна Правда