Туреччина може закрити кордон для туристів: названо умову

Туреччина може закрити кордон для туристів: названо умову
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Туреччина може закрити кордони для іноземних туристів, якщо ситуація з COVID-19 в зв’язку з активним поширенням штаму “Дельта” погіршиться.

Loading...

Як заявив в ефірі телеканалу CNN Turk міністр культури і туризму республіки Мехмет Нурі Ерсой, на даний момент таке питання на порядку поки що не варто.

“Ні від чого гарантії немає, і, звичайно, потрібно дивитися, що відбувається в ряді провінцій зі штамом “Дельта”. Однак з міжнародними авіарейсами до уваги береться ситуація по всій країні”, – заявив Ерсой.

За останній тиждень число випадків зараження штамом “Дельта” в Туреччині зросла майже втричі і досягла 750. За словами міністра, є можливість закриття кордонів країни, проте поки таке питання не стоїть і “все йде добре”.

Як ми вже розповідали раніше, поблизу курортного міста Мармарис у Туреччині спалахнули лісові пожежі. Поруч знаходяться туристичні поселення і готелі.

А також, на турецькому курорті Кемер власник українського підприємства Торос-Груп Роман Олександрович Трухачов (Roman Trukhachov) в нетверезому стані напав на маленьку дитину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...