Якщо захід здасть Україну Росії, ми розвернемося на схід, – Арестович

Якщо захід здасть Україну Росії, ми розвернемося на схід, – Арестович
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Речник української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович вважає, що якщо проросійські інтереси країн Заходу будуть посилюватися, Україна буде змушена розвернутися на схід.

Таку заяву він зробив в ефірі телеканалу Будинок:

“Якщо Захід захоче подружитися з Росією ціною здачі українських інтересів або значної їх частки, то ми розвернемося на Схід, і так перебалансіруем нашу позицію. Тому в міжнародній політиці України перебуває на межі фолу”.

Він пояснював, що Київ може посилено вибудовувати систему відносин з Китаєм, В’єтнамом, Туреччиною, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Катаром.

Арестович вважає, що деякі західні держави настільки побоюються Китаю, що “хочуть перетягнути Російську Федерацію на сторону Заходу навіть ціною нав’язування Україні російського варіанту вирішення російсько-українського конфлікту”.

Як повідомлялося раніше, 15 липня у Вашингтоні відбулися переговори президента США Джо Байдена і канцлера ФРН Ангели Меркель. Лідери держав заявили, що Україна повинна залишитися країною-транзитером російського газу, незважаючи на роботу «Північного потоку – 2«.

Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив , що поки немає альтернативи мінським домовленостями щодо врегулювання на Донбасі. Однак в рамках мінського формату в Україні є альтернативи.

Джерело: Народна Правда