Французькі ЗМІ: Медведчук є головним політичним опонентом Зеленського

Французькі ЗМІ: Медведчук є головним політичним опонентом Зеленського
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук вважається головним політичним опонентом президента Володимира Зеленського і нікого не залишає байдужим. Про це пише французьке видання EuTalk.

Loading...

“Віктор Медведчук, який вважається головним політичним опонентом президента Володимира Зеленського, нікого не залишає байдужим. Близький до Володимира Путіна, який є хрещеним батьком його дочки, цей адвокат, якого часто представляють як опозиційного політика, обраного в український парламент, вважає надуманими висунуті йому звинувачення. При цьому він закликає до врегулювання конфлікту на Донбасі шляхом реалізації Мінських угод. Медведчук вважає необхідною більш активну роль Франції в “нормандському форматі” для того, щоб відновити діалог і вивести переговори з глухого кута”, – йдеться в публікації.

Крім того видання опублікувало статтю Віктора Медведчука “що все ще відокремлює нас від світу в Україні?”.

Нагадавши, провідна польська газета розкритикувала деолігархізацію президента України Володимира Зеленського та переслідування голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата Віктора Медведчука.

Джерело: Народна Правда
загрузка...