Кулеба заявив про створення асоціативного тріо “Україна-Молдова-Грузія”: для чого це потрібно

Кулеба заявив про створення асоціативного тріо “Україна-Молдова-Грузія”: для чого це потрібно
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про існування асоціативного тріо, до якого увійшли Україна, Молдова і Грузія.

Про це міністр повідомив під час прямого ефіру в Facebook.

Loading...

“Асоційоване тріо – це, по суті, відрізання трьох наших країн від “русского мира”, від концепцій “єдиного народу”. Можливо, у нас і було дійсно спільне минуле з Російською Федерацією, але спільне майбутнє у нас буде з іншими – ні з Росією. На жаль, Росія себе дискредитувала і ми не можемо їй вірити. Ми повинні будувати з нею стосунки, тому що вона залишається політичною реальністю, ми повинні дбати про свою безпеку, але майбутнє України, Молдови і Грузії знаходиться в Європі “, – заявив Дмитро Кулеба.

Він додав, що в трьох країнах Росія застосовує одну і ту ж “схему” окупації, тому логічно протидіяти цим загрозам разом.

У цьому ж зверненні міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив , що Росія планує перетворити Чорне море на своє «внутрішнє озеро».

Напередодні спікер української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович заявив , що якщо проросійські інтереси країн Заходу будуть посилюватися, Україна буде змушена розвернутися на схід.

Джерело: Народна Правда
загрузка...