Віктор Медведчук заявив, що не хотів би для України долі Югославії, яку розтягнули на окремі території

Віктор Медведчук заявив, що не хотів би для України долі Югославії, яку розтягнули на окремі території
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Нинішня українська влада звинувачує Росію в тому, що вона заважає розвитку України, забуваючи при цьому, що якщо ми не вважаємо за потрібне враховувати інтереси Москви, то і вона точно так само має право не рахуватися з інтересами Києва

Loading...

Таку думку висловив народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера «про історичну єдність росіян і українців».

Парламентарій підкреслив, що вміння рахуватися з інтересами сусідів є однією з основних ознак незалежної держави

“Коли Україна входила до складу інших держав, то її, за визначенням, хвилювали виключно свої внутрішні проблеми, а інтересами сусідів займалися в столицях імперій. Сьогоднішні політики вважають, що якщо Україна увійде в ЄС і НАТО, то це автоматично позбавить її від того, щоб рахуватися з Росією. Ну так, в цьому випадку з Москвою будуть говорити в Брюсселі і Вашингтоні, а Україну ніхто і слухати не буде. Втім, зараз вже так і відбувається”, – констатував Віктор Медведчук.

На думку політика, завдання України в тому, щоб інтегрувати Росію в Європу, а не навпаки ‒ своїм негативним прикладом відштовхнути росіян від інтеграції з Європою.

“Майбутнє незалежної України лежить не в створенні проблем для Росії з одного боку, а Європи з іншого. Майбутнє України лежить якраз у протилежному-у вирішенні цих проблем. Україна повинна бути інтегратором Росії в Європу і Європи в Росію. Сьогоднішні росіяни, які дивляться на результати інтеграції України в ЄС, туди не хочуть. Для них європейський вектор за допомогою української політики став антирекламою. Для європейців українці теж антиреклама Росії. Виходить, що для миру і спокою в Європі потрібно ліквідувати Україну? І є недавній приклад-Югославія, яку розтягнули на окремі держави і території», ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Джерело: Народна Правда
загрузка...