Чекати залишилося недовго: в Україні злетять тарифи на електроенергію

Чекати залишилося недовго: в Україні злетять тарифи на електроенергію
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Голова Нацкомісії з енергетики Валерій Тарасюк прогнозує поступове вирівнювання тарифу на електроенергію для споживачів і промисловості.

Про це він розповів в інтерв’ю Економічній правді.

Loading...

За його словами, обговорюються різні сценарії, нібито іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення немає. У той же час, буде забезпечуватися адресна допомога вразливим споживачам.

“Це великий самообман, коли ми вважаємо, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь”, – заявив Тарасюк.

Він додав, що жоден з можливих сценаріїв, окрім приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів і одночасної адресної допомоги споживачам, які цього дійсно потребують, регулятор не може вітати.

“Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Думаю, чекати залишилося зовсім небагато”, – підсумував він.

Як повідомлялося раніше, тарифи на всі комунальні послуги в Україні в період з червня 2020 по червень 2021 року суттєво зросли. Найбільше подорожчав газ – на 175%.

Нагадаємо, в Україні очікуються масштабні перевірки одержувачів субсидій, а також тих, хто на них тільки претендує. Ініціатором перевірок виступає міністерство соціальної політики. 

Українці можуть претендувати на субсидію, якщо в їх квартирі / будинку зареєстровані кілька людей, які фактично проживають за іншою адресою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...