Лукашенко стверджує, що Європа провокує початок третьої світової війни

Лукашенко стверджує, що Європа провокує початок третьої світової війни
Автор Марія Петренко в Закордонна правда/Новини

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що “гібридна війна“, яку начебто “веде” Європа проти Мінська, РФ і Китаю, може привести до третьої світової війни.

Loading...

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу Sky News Arabia .

“Європейці, націлюючи гібридну війну проти нас, Росії і навіть Китаю, створюють не тільки осередок сильної напруги, але і підштовхують до третьої світової війни”, – сказав Лукашенко.

За його словами, під європейцями він має на увазі виключно “божевільних політиків” країн, а не їх народи. На думку Лукашенка, причиною подібних дій Європи є те, що вони не самостійні у свій політиці і знаходяться в колоніальній залежності від США.

“Відносини США і країн Західної Європи – це відносини метрополії і колонії”, – сказав Лукашенко.

Як приклад білоруський президент навів недавній інцидент зі стеженням АНБ США за європейськими лідерами в 2012-2014 за участю Данії.

Як ми вже розповідали раніше, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен пояснила, чому НАТО не бере нашу державу в альянс. За її словами, НАТО завжди були проблеми з країнами, де є війна.

Тим часом, СБУ заблокувала діяльність міжрегіональної мережі ворожих інтернет-агентів. За вказівкою кураторів з Росії, вони закликали до зміни меж кордону України та ведення агресивної війни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...