НАН прогнозує “вибухове” зростання захворюваності на COVID, одна з областей вже стрімко “червоніє”

НАН прогнозує “вибухове” зростання захворюваності на COVID, одна з областей вже стрімко “червоніє”
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Національній академії наук прогнозують ймовірність «вибухових темпів» зростання захворюваності на COVID-19.

Про це повідомляє прес-служба НАН України.

Loading...

Стурбованість учених викликає те, що за останній тиждень виросли відразу три ключових епідемічні показники, які відображають епідемічну динаміку швидше: кількість позитивних ПЛР-тестів, нових госпіталізацій і нових зареєстрованих випадків хвороби.

Число позитивних ПЛР-тестів за тиждень виросло відразу на 16,6%, кількість госпіталізацій і нових випадків хвороби зросла на 4,9% і 7,3% відповідно.

 Особливе занепокоєння вчених викликає тижневий приріст загальнонаціональної захворюваності в групі «Південь» – левова частка припадає на Одеську область (на 38% зросла кількість хворих за тиждень).

Коронавірус особливо небезпечний для пацієнтів з супутніми захворюваннями. Це люди з цукровим діабетом, серцево-судинними захворюваннями, порушеннями в імунній системі. Однак американські вчені виявили групу пацієнтів, у яких ризик смерті при коронавірусі вище в шість разів.

Глава комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький прогнозує , що в Україні погіршиться ситуація з COVID-19 на тлі швидкого поширення штаму «Дельта» в країнах західної Європи.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...