Не знають навіть дату прийняття Акта про незалежність: українські школярі провалили ЗНО з історії

Не знають навіть дату прийняття Акта про незалежність: українські школярі провалили ЗНО з історії
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Випускники українських шкіл провалили тест ЗНО з історії України, діти абсолютно не орієнтуються в історичній хронології і не здатні розташувати події, відстань між якими 10-20 років.

Loading...

Таку заяву зробив глава Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, тести ЗНО з історії України не змогли пройти майже 20% школярів:

“Це діти, які не володіють картографічними вміннями, не орієнтуються в історичній хронології і не здатні розташувати події, між якими відстань 10-20 років”.

За його словами, абітурієнти, які здобули повну загальну середню освіту за часів незалежної України, не можуть згадати “канонічні дати”, які привели до цієї незалежності.

Наприклад, діти не знають коли були прийняті Акт Незалежності, Декларація про державний суверенітет, не можуть назвати дату проведення референдуму про незалежність:

“У цьому році ми поставили дітям питання щодо псевдореферендуму в Криму 2014 року. І 15-17% наших абітурієнтів вважають, що він був проведений в 1991 або 1996”.

Бойко вважає, що такі результати з точки зору суспільної значимості демонструють більш загрозливі і більш невтішні тенденції, ніж, підсумки тестів з математики (в цьому році більше 30% учасників ЗНО з математики не отримали мінімальні 10 балів з 67 можливих).

15-річна школярка по-звірячому вбила однокласника в Житомирській області. Тіло хлопця знайшли в покинутій будівлі, його зв’язали скотчем і завдали численні ножові поранення.

У місті Буча Київської області, роблячи фото для соціальних мережах, школярка застрелила свого 16-річного знайомого.

Джерело: Народна Правда
загрузка...