Від імені Приватбанку почали працювати шахраї: як не стати жертвою обману

Від імені Приватбанку почали працювати шахраї: як не стати жертвою обману
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Жителів України попередили про нову шахрайську схему, в якій використовується сайт, зареєстрований невідомими в США. На сайті використовується логотип і айдентіка Приватбанку.

Loading...

Подробиці опубліковані на сайті Мінфіну.

Так, на шахрайському сайті використовуються посилання на неіснуючі інвестиційні проекти, там обіцяють високу прибутковість від імені реальних компаній без їх згоди, незаконно використовують айдентику банку та інших юридичних осіб.

Як пояснили фахівці з кібербезпеки Приватбанку, даний сайт є на 100% шахрайським. Злочинці заманюють українців, пропонуючи їм високий дохід і участь у схемі, яка властива виключно шахрайської фінансової піраміди. Також вони застосовують соціальну інженерію.

Після заповнення форми людиною оператор шахрайського центру виходить на зв’язок для “відпрацювання” клієнта, що теж говорить про злочинний характер схеми.

Від імені Приватбанку почали працювати шахраї: як не стати жертвою обмануВід імені Приватбанку почали працювати шахраї: як не стати жертвою обману

Як ми вже розповідали раніше, шахраї вже придумали, як залишити пенсіонерів, які стали отримувати виплати на карти, без грошей. Аферисти ходять по домівках пенсіонерів, представляються працівниками банків і просять оформити довіреність для відкриття рахунку.

А в Києві жінка з пістолетом і «коктейлем Молотова» намагалася пограбувати «Укрсиббанк».

Джерело: Народна Правда
загрузка...