Росія знову стягує війська до кордонів України: що відбувається

Росія знову стягує війська до кордонів України: що відбувається
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

У Бєларусі почали прибувати перші російські війська – ешелони з технікою та особовим складом. Вони візьмуть участь у спільних військово-навчальних маневрах “Захід-2021”.

Loading...

Подробиці опубліковані на офіційному сайті Міністерства оборони Республіки Білорусь.

Спільні стратегічні навчання Російської Федерації і Білорусі “Захід – 2021” будуть проходити на полігонах обох країн з 10 по 16 вересня. У них будуть відпрацьовуватися можливості спільного застосування військових сил “для забезпечення безпеки союзної держави”.

Як стверджує безліч експертів, ці навчання є одним з ключових заходів, які націлені на повне придушення самостійності Республіки Білорусь і її поглинання Російською Федерацією.

Крім того, вони можуть нести небезпеку і для України, про що заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. Керівництво НАТО також заявило, що альянс буде стежити за цими маневрами.

А Москву і Мінськ закликали діяти передбачувано і прозоро.

Як ми вже розповідали раніше, екс-глава штабу АТО генерал-лейтенант Ігор Романенко впевнений, що загроза вторгнення Росії в Україну досить реальна, проте сумнівається, що атака відбудеться в липні.

Тим часом, СБУ викрила проросійську пропагандистку. Мешканка Київської області, використовуючи онлайн-платформи міжнародних громадських ініціатив, закликала ввести російські війська на територію України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...