Ще 6 країн Європи відкриються для туристів з України в найближчі дні

Ще 6 країн Європи відкриються для туристів з України в найближчі дні
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Ще шість країн Європи відкриються для туристів з України до кінця тижня.

Loading...

Про це йдеться в статті Європейської правди.

Автор матеріалу зазначає, що рівно за два тижні до рішення Ради ЄС про відкриття кордонів для українців було аналогічне рішення для ряду інших держав, в тому числі Молдови, Вірменії, Азербайджану:

“Ті країни ЄС, які відкрили кордони для них, готують новину і для України, за аналогічним принципом”.

Зокрема, очікується, що найближчим часом відкриються Австрія, Ісландія (не входить в ЄС, але входить в Шенген), Іспанія, Люксембург, Португалія та Нідерланди. В Нідерланди, додамо, зараз можна їхати з української довідкою про вакцинацію, але днями почнуть пропускати також невакцинованих.

“Більш того, схоже, не вимагатимуть навіть тестів! Принаймні, таке правило зараз діє для молдаван та інших “зелених” країн”, – йдеться в статті.

Австрія та Іспанія можуть відкритися вже з 22 липня. Українців будуть пускати по негативному тесту (антиген або ПЛР), старому позитивному тесту або український довідці про вакцинацію (китайські вакцини підходять), в Іспанії діти до 12 років звільнені від вимоги здавати тест.

Люксембург не дозволить в’їзд за довідкою про вакцинацію, але прийматиме тести. Це стосується і Португалії.

Ісландія, коли відкриється для туризму, буде пускати тільки вакцинованих українців (підходять всі вакцини) або тих, хто перехворів.

Як повідомлялося раніше, Австрія і Нідерланди ще на початку липня відкрили кордони для українців, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 – ці країни визнали всі препарати, якими прищеплюють в Україні.

У Національній академії наук прогнозують ймовірність «вибухових темпів» зростання захворюваності COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...