У результаті дій Смірнова з СІЗО на свободу вийшов злодій в законі “Умка”

У результаті дій Смірнова з СІЗО на свободу вийшов злодій в законі “Умка”
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Зеленський ламає судову систему через коліно

За вказівкою його чиновника, заступника голови Офісу президента Андрія Смірнова, який в той же час очолює юридичне бюро «Смірнов і партнери», з СІЗО на свободу відпускають особливо небезпечного злочинця, злодія в законі «Умку»

Loading...

Так, 9 липня суддя Печерського суду Вовк відпустив на свободу «злодія в законі» Сергія Олійника або «Умку», як його називають в ЗМІ. Характерно, що «Умку» захищав адвокат з адвокатського бюро «Смірнов і партнери», яке очолює заступник голови Офісу президента Андрій Смірнов.

Таким чином, 9 липня можна назвати чорним днем українського правосуддя, остаточним розвалом української судової системи.

Такий підхід до винесення рішень говорить про одне – за гроші судді готові на все. Особливо, якщо просить заступник голови офісу Зеленського Смірнов.

Люди знову побачили, що всі слова Зеленського про нібито боротьбі з крадіями в законі – це відверта і цинічна брехня.
Адже, з одного боку підконтрольна Зеленському РНБО запроваджує санкції проти злодіїв в законі, а з іншого боку – адвокати підконтрольного людині президента бюро «Смірнов і партнери» – захищають «злодія в законі» і готові на будь-які хитрощі, в тому числі корупційні, щоб звільнити його на свободу.

Цікаво, що в той же день, 9 липня, той же суддя Вовк продовжив домашній арешт Віктору Медведчуку за сфабрикованою справою. Нардепа, за яким стоять мільйони виборців, залишають під цілодобовим домашнім арештом, а «короля» злочинного світу, за велінням чинуш з ОП, спокійно відпускають з СІЗО на свободу.

Не менш абсурдно і те, що Смірнов став членом робочої групи з питань реформування кримінальної юстиції в Комісії з питань правової реформи. Це цинічне кадрове призначення є не чим іншим, як насмішкою над правосуддям і плювком в обличчя громадянам, які сподіваються на чесний і справедливий суд.

Чи не залишається ніяких сумнівів в тому, що робота Офісу Зеленського спрямована чітко на узурпацію влади. Судову владу вони під себе вже фактично підім’яли.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...