Якщо українська влада заграється в популізм, вона погубить державу, – Медведчук

Якщо українська влада заграється в популізм, вона погубить державу, – Медведчук
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Відповіддю на ті виклики, про які йдеться у статті президента РФ Володимира Путіна, має бути не безпідставна критика, що лунає зараз із вуст українських політиків і експертів, відповіддю мають стати політичні процеси, які допомогли б побудувати в Україні не моноетнічну, а правову державу і підняти економіку.

Loading...

Про це заявив народний депутат України, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера “Про історичну єдність росіян і українців”.

“Ми, громадяни України, повинні запустити політичний процес побудови правової держави. При цьому це має бути саме вітчизняний внутрішній процес, з політичними дискусіями, широким спектром думок. Українці мають стати суб’єктами у формуванні своїх прав і свобод та перестати бути піддослідними кроликами для іноземних радників”, ‒ підкреслив Медведчук.

Також, на думку парламентаря, необхідно запобігти поглинанню України іншими країнами.

“А це неможливо з нинішніми примітивними підходами до політики, економіки, управління. Все потрібно змінювати – ставити на професійні рейки. І жодна допомога ззовні нам не допоможе, оскільки треба вчитися жити своїм розумом, а не слідувати інструкціям ззовні. Знайдемо своє місце в сучасній історії – буде держава Україна, заграємося у популізм, підемо легким, але хибним шляхом ‒ погубимо свою державу”, ‒ констатував Медведчук.

Крім того, політик впевнений, що без ефективного управління економікою ситуація в країні не зрушить з мертвої точки.

“Скільки б прапорів ми не вивішували, скільки б не співали гімнів, бути чи не бути Україні ‒ вирішує економіка… Ми повинні запустити політичний процес ефективного управління економікою, соціальною сферою, державою. Це питання української незалежності та державного суверенітету. Нинішня влада виявилася безпорадною у тарифній та соціальній політиці, вакцинації населення та оборонній стратегії. А основа фіаско – у повному нерозумінні економічних і соціальних процесів в Україні”, ‒ наголосив Віктор Медведчук.

Джерело: Народна Правда
загрузка...