ЗСУ провели стрільби з “Бука” на кордоні з Кримом

ЗСУ провели стрільби з “Бука” на кордоні з Кримом
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Українські військові провели тренування бойових розрахунків зенітних ракетних комплексів “Бук” на адміністративному кордоні з окупованим Кримом – відбивали авіаційний удар умовного противника.

Про це повідомляє прес-служба командування об’єднаних сил Збройних сил України.

Loading...

Командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв повідомив, що підрозділ ЗРК виконав  багатокілометровий марш, розвернув “Буки” на непідготовлених позиціях, відпрацювало пошук, виявлення, захоплення і супровід повітряних цілей.

За його словами, розрахунки швидко заступили на бойове чергування, автоматично взяли на супровід і знищили виявлені цілі умовного противника ще до того, як вони увійшли в район відповідальності.

Навчання завершилися умовними пусками по повітряних цілях, які за сценарієм навчань прикрили важливі об’єкти цивільної та військової інфраструктури від авіаудару.

ЗСУ провели стрільби з “Бука” на кордоні з Кримом

В Україні, у Львівській області розпочалися військові навчання «Три меча» – в них беруть участь 1200 військовослужбовців з України, Польщі та Литви, які входять в литовсько-польсько-українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького та США.

Фрегати Чорноморського флоту Росії “Адмірал Григорович” і “Адмірал Ессен” напередодні проводили навчання в Чорному морі. Наступний етап – відпрацювання ракетних ударів.

Джерело: Народна Правда