6 років без Джуни: найнеймовірніші передбачення легендарної радянської провидиці

6 років без Джуни: найнеймовірніші передбачення легендарної радянської провидиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 22 липня, відомій радянській провісниці Джуні (Євгенія Давіташвілі) могло виповнитися 72 роки. Свого часу до неї зверталися Федеріко Фелліні, Джульєтта Мазіна, Роберт де Ніро, Андрій Тарковський і Володимир Висоцький. Вона передбачила багато речей, серед яких аварія на ЧАЕС, загибель атомного підводного човна “Курск” і, судячи з усього, пандемію COVID-19.

Саме відомі передбачення Джунь зібрав Обозреватель.

Loading...

У дитинстві Джуна передбачала, що жителі її рідного села Урмія Краснодарського краю стануть жертвами землетрусу.

У початку 1986 року написала вірші про якусь “чорно-білої  і велику скорботу”, масштаби якої оцінити буде просто неможливо. Після цього відбулася катастрофа на Чорнобильській АЕС.

Джуна знала про розпад Радянського Союзу в 1991 році.

Приписують їй і пророкування загибелі атомного підводного човна “Курск” 12 серпня 2000 року. Вона писала: “Курськ піде під воду в серпні 1999 або 2000 року”, але багато хто вважав, що мова йде про місто в Росії.

Свого часу вона здивувала всіх заявою, що Путін буде при владі 12 років.

Відомий поет і співак Володимир Висоцький приїздив до цілительки за кілька днів до своєї смерті. Вона відразу сказала, що він уже мертвий. За словами Джуни, вона “не побачила його”. Запобігти загибелі вона була не в силах. Через пару днів 25 липня 1980 року, Висоцький помер. Офіційною причиною вказали серцево-судинну недостатність.

У 1991 році, коли Ігор Тальков відправився на виступ в Санкт-Петербург, Джуна просила його скасувати поїздку. Астролог відчула, що артист не повернеться в Москву. Як відомо, Талькова застрелили в Палаці спорту.

Колишній голова Палестинської національної адміністрації Ясір Арафат також був клієнтом Джуни. Цілителька сказала, що над ним нависли “крила чорних птахів-могильників”: “Сьогодні – завтра – післязавтра … Все!”.

У 2014 році екстрасенс пророкувала жителям Донбасу тривалі роки незрозумілої  ситуації, але в підсумку, за її словами, українці сміливо вистоять усі негаразди. Однак не все сказане Джуною збулося: вона стверджувала, що військові дії затягнуться не більше ніж на 2 місяці.

Також в 2014 – на початку 2015 року Джуна передбачила пандемію коронавірусу. Вона робила пророкування на найближчі 5 років для політики Росії і ненароком заговорила про хвороби легень.

Як повідомлялося раніше, французький астролог Мішель Нострадамус передбачив світу в 2021 році новий вірус, голод, потужні сонячні бурі і руйнівний землетрус.

Українські мольфари (карпатські знахарі) пророкують розкол Росії і нового політичного лідера в Україні, правда ситуацію на Донбасі це не вирішить.

Відомі провидці Вольф Мессінг і Ванга в різний час також робили передбачення на Рік Бика за східним календарем, в яких говориться про війни, хвороби та навіть небезпечний астероїд.

Джерело: Народна Правда
Теги:
загрузка...