Колишній співробітник СБУ працював на Росію, видаючи секретну інформацію

Колишній співробітник СБУ працював на Росію, видаючи секретну інформацію
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Співробітники контррозвідки, внутрішньої безпеки та слідчі СБУ викрили та припинили діяльність агентурної мережі ФСБ РФ, яка діяла на території Херсонської області.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Loading...

Організатором мережі був колишній співробітник регіонального управління СБУ. Він звільнився зі служби в 2014 році і під час поїздки в Росію був завербований співробітниками ФСБ РФ. За завданням російської спецслужби він створив розгалужену агентурно-інформаторскую мережу, до якої залучив широке коло посадових осіб. Серед них:

  • співробітник СБУ в Херсонській області;
  • працівник місцевої прокуратури;
  • співробітник поліції;
  • чиновник Державної служби з надзвичайних ситуацій;
  • колишній чиновник облдержадміністрації.

СБУ також знає московського куратора мережі – це кадровий офіцер ФСБ РФ Віталій Король, який спеціалізується на Україні. У 2015-2016 роках він перебував на окупованій частині Донецької області в складі ротаційної оперативної групи ФСБ під позивним «Мангуст».

Оперативники і слідчі СБУ задокументували численні факти збору і передачі інформації через заздалегідь відпрацьовані ФСБ РФ закриті канали електронного зв’язку.

Російські спецслужби цікавила інформація з обмеженим доступом, яка стосувалася діяльності та особового складу регіонального управління СБУ, дані про регіональні правоохоронні структури, військові підрозділи та органи місцевого самоврядування.

За передану інформацію він отримував від російської спецслужби щомісячна грошова винагорода.

 

Колишній співробітник СБУ працював на Росію, видаючи секретну інформацію

Колишній співробітник СБУ працював на Росію, видаючи секретну інформацію

Контррозвідники СБУ в Харківській області затримали колишнього депутата так званих «парламентів» самопроголошених «республік».

Служба безпеки України (СБУ) викликала в Маріуполь голову військового відомства Росії Сергія Шойгу для вручення підозри у кримінальній справі стосовно керівництва незаконними збройними формуваннями.

Служба безпеки України (СБУ) виявила в Одеській і Запорізькій областях чотири схованки зі зброєю, вибухівкою та засобами ураження. Одну з них бойовики обладнали в лісосмузі біля аеропорту “Запоріжжя”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...