ПриватБанк списав гроші з карти, але готівку не видав: що робити

ПриватБанк списав гроші з карти, але готівку не видав: що робити
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Клієнти ПриватБанку скаржаться, що банкомати списують гроші з карток, але при цьому готівку не видають.

Loading...

Про це йдеться на форумі “Мінфін”.

Так, один з українців пише, що 20 липня спробував зняти зі своєї картки 6400 грн. В результаті банкомат показав “помилку”, а гроші списав: “Знімав готівку в банкоматі ПриватБанку з карти ПриватБанку. 6400 грн. Банкомат рахував і рахував секунд 30 купюри. За підсумком “Помилка”. Сума з карти була списана. Гроші отримані не були. Моральна компенсація? Неустойка? “.

Обозреватель  пише , що банкомат може не видавати гроші з кількох причин:

У банкоматі зам’ялася купюра і стався збій. Це найпростіша проблема, яку в банку швидко визначать. У такому випадку гроші можуть повернути в той же день.

Технічних причин не виявили, але банкомат все одно “помилився”. У такому випадку потрібно звернутися в банк із заявою, проведуть інкасацію банкомату, перерахують гроші і якщо там дійсно є “зайві”, які з якоїсь причини клієнтові не видали, їх відшкодують.

Менш поширена причина – шахраї. Вони встановлюють на банкоматах спеціальні клейкі стрічки, які “захоплюють” частину готівки. І якщо мова йде про невелику суму, то зникнути можуть всі гроші. У такому випадку потрібно зателефонувати оператору і перевірити, чи немає на вікні видачі коштів сторонніх предметів. Також в фінансових установах радять перераховувати гроші відразу після видачі так, щоб їх було видно на встановленій на банкоматі камері.

Жителів України попередили про нову шахрайську схему , в якій використовується сайт, зареєстрований невідомими в США. На сайті використовується логотип і айдентіка ПриватБанку.

ПриватБанк підвищив комісію на оплату послуг і товарів через свій мобільний банкінг Приват24.

Джерело: Народна Правда
загрузка...