Україна стане нікому не потрібною, якщо Європа налагодить відносини з Росією, — Медведчук

Україна стане нікому не потрібною, якщо Європа налагодить відносини з Росією, — Медведчук
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Українські політики не мають гідної відповіді на заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що в Україні нібито відбувається правове свавілля, а влада не відстоює інтереси народу і приймає економічно невигідні рішення. Таку думку висловив народний депутат України, голова політради партії “опозиційна платформа – за життя” Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера “про історичну єдність росіян і українців”, повідомляють Коментарі.

Loading...

Парламентарій підкреслив, що замість демонстрації адекватної реакції українські політики продовжують декларувати заклики відгородитися від Росії стіною і базами НАТО в прямому і переносному сенсі цього слова. 

“Це, м’яко скажемо, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс, якщо Європа і Росія домовляться. І тоді держава Україна стає непотрібною, і неважливо, ким контролюватиметься ця територія. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності”, – упевнений Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що, якщо відносини між РФ і Європою налагодяться, Україна виявиться остаточно витісненою на узбіччя зовнішньополітичних відносин.

“Процес зближення Європи і Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але найбільше тут постаралася українська влада, яка обрала примітивну і дурну стратегію розвитку”, — підкреслив лідер ОПЗЖ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...