В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)

В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)
Автор Марія Петренко в Новини

Через негоду в Одесі затопило відомий ринок “7 кілометр”. Все через рясну зливу, яка пройшла в місті в ніч проти 22 липня.

Про це повідомили на сторінці ринку в Facebook.

Loading...

Так, як повідомляє адміністрація, сильний дощ затопив частину павільйонів та кількох автомобілів.

На території “7 кілометру” утворилось буквально озеро. Також всю ніч працювали помпи, які відкачували воду.

Окрім того, адміністрація ринку звернулася до підприємців з проханням відстежувати прогноз погоди та завчасно ховати свій товар у недоступні для води місця.

В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)В Одесі злива наробила лиха на ринку "7 кілометр": утворилось величезне озеро (фото)Фото: в Одесі затопило ринок (facebook.com/promtovarnyj.rynok)

Як пише ТСН, за приблизними підрахунками, у місті затопило чотири десятки осель. Двадцятеро людей були евакуйовані.

Також близько 2:00 рятувальники витягли й вивезли з приватних секторів двох хворих пенсіонерів та чотирирічну дитину. Їх забрали до лікарні, аби тимчасово прихистити. А одна мешканка чекала ранку, адже вночі в затопленому будинку без електрики зібрати і винести документи.

Злива завдала великої шкоди містянам і місту в цілому. У кількох районах зупинився рух транспорту, а у підземних паркінгах стоять сотні затоплених машин.

Раніше ми повідомляли, що поїзди в Одесі курсують за графіком.

Джерело: Народна Правда
загрузка...