В Україні можуть ввести обов’язкову вакцинацію проти COVID-19

В Україні можуть ввести обов’язкову вакцинацію проти COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

В Україні можуть ввести обов’язкову вакцинацію проти коронавірусу , в разі відмови каратимуть. При цьому, як відомо, жодного заохочення за вакцинацію не передбачено.

Loading...

Рішення з цього приводу має ухвалити головний санітарний лікар України Ігор Кузин, пояснив начальник Госпродпотребслужби в Києві Олег Рубан в ефірі “Обозревателя”.

“Є норма закону щодо захисту населення від інфекційних хвороб – якщо є загроза для оточуючих, і таке рішення прийняв головний державний санітарний лікар – то це обов’язково для виконання”, – розповів Рубан.

За його словами, якщо Кузін винесе таку постанову, то вона буде обов’язковою до виконання у всіх сферах. Контролювати це будуть районні, місцеві адміністрації та територіальні органи.

Як раніше вже повідомляли ЗМІ, обов’язкову вакцинацію вже ввели в Греції, Франції та Італії. Там поки це стосується тільки медиків. Лікарям без щеплення не платитимуть і заборонять виходити на роботу.

Ізраїль анонсував третій етап клінічних випробувань вакцини проти COVID-19 Brilife. Вона розроблена Ізраїльським інститутом біологічних досліджень (IIBR). У дослідженні візьмуть участь десятки тисяч добровольців в Україні, Грузії та Ізраїлі.

Системний аналітик Євген Істребін попереджав , що в Україні протягом найближчих декількох тижнів може різко збільшитися число нових випадків коронавируса. Експерт каже, що вже зараз потрібно вживати термінових заходів, прискорюючи вакцинацію людей з груп ризику, інакше катастрофічної ситуації не уникнути.

Джерело: Народна Правда
загрузка...