З київського університету звільнили скандального професора: подробиці

З київського університету звільнили скандального професора: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Професора Євгену Більченко звільнили з Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Звільнення ініціювали студенти. Нагадаємо, раніше Більченко викрили в тому, що вона ненавидить Україну і виступає на каналах «ДНР» і російському телебаченні.

Про це сама Більченко повідомила на своїй сторінці в соцмережах.

Loading...

У документі, який вона опублікувала йдеться, що в університеті ліквідували цілу кафедру. У ньому також говориться, що їй запропонують інше вакантне місце.

 

З київського університету звільнили скандального професора: подробиціЗ київського університету звільнили скандального професора: подробиці

Відома українська телеведуча Сніжана Єгорова підняла у себе в Facebook скандальне мовне питання. На своїй сторінці вона опублікувала жарт на тему закону про українську мову, і поцікавилася у шанувальників, що вони думають з цього приводу.

Мовний омбудсмен Тарас Кремінь упевнений , що якщо Україна отримає асоційоване членство в Європейській федерації національних мовних інститутів, то це може привести до застосування української мови як обов’язкового в країнах ЄС.

Джерело: Народна Правда
загрузка...