Заступник голови Офісу президента Смірнов допоміг вийти на свободу злодію в законі «Умці»

Заступник голови Офісу президента Смірнов допоміг вийти на свободу злодію в законі «Умці»
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

У новому сезоні Банкова грунтовно взяла курс на знищення незалежності і підпорядкування судової влади

І ось, днями, заступник голови Офісу президента Андрій Смірнов, який паралельно очолює юридичне бюро «Смірнов і партнери» особисто допоміг опинитися на волі кримінальному «королю» «Умці Дніпровському».

Loading...

Під його заступництвом 9 липня суддя Печерського суду Сергій Вовк підписав рішення про вихід на свободу «злодія в законі» Сергія Олійника ( «Умки»). Клопотали в суді про його якнайшвидше звільнення адвокати з вищезгаданого адвокатського бюро «Смірнов і партнери».

І це рішення по праву вважається показовим у справі удушення українського правосуддя.

До цього для загального огляду Зеленський в тандемі з РНБО запроваджує санкції проти пачки «злодіїв в законі», серед яких називається і ім’я «Умки». А через час його ж люди, в даному випадку в особі Смірнова, роблять реверанс в сторону кримінальної системи та «відмазують» «злодія в законі», який тримає під собою половину кримінального світу в Україні.

І як тут суддя відмовить, якщо про послугу просить сам заступник голови Офісу президента Смірнов? Правильно, ніяк. Також як і не відмовив Банковій в затягуванні справи нардепа Медведчука, яке, за іронією долі, розглядали в цьому суді в той же день.

Також чітко зрозуміло, що кожного учасника схеми зі звільнення «Умки» щедро віддячили. Але навряд чи ми побачимо в декларації у Смірнова, наскільки саме щедро.

І поки такі як Смирнов працюватимуть за принципом «а хто нам заборонить?», Наша країна і буде животіти на нижчих сходинках в рейтингах країн за рівнем боротьби з корупцією. Як же можна перемогти те, що в Україні очолює особисто президент зі своїм Офісом?

Але рано чи пізно європейські партнери перестануть терпіти таке свавілля української влади і тоді і Зеленському, і його Офісу доведеться дуже несолодко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...