Бойовики влаштували мінометний обстріл селища Опитне: фото наслідків

Бойовики влаштували мінометний обстріл селища Опитне: фото наслідків
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

Проросійські бойовики на Донбасі влаштували мінометний обстріл околиць населеного пункту Опитне. Вогонь бойовики вели з території окупованого населеного пункту Веселе.

Loading...

Подробиці і фото наслідків атаки опублікувало командування операції Об’єднаних сил.

Так, обстріл населеного пункту стався в період з 4:42 по 5:35 ранку в п’ятницю, 23 липня. Бойовики використовували міномети 120-го калібру, випустивши 20 снарядів.

Нагадаємо, ці міномети заборонені мінськими домовленостями.

“Спостережною групою української сторони СЦКК проведена верифікація наслідків зазначеного обстрілу, у ході якої встановлено і задокументовано факти пошкодження приватної власності, руйнування господарської будівлі”, – розповіли в штабі.

Українська сторона вже направила ноту на адресу голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, в яких повідомила про дані порушення з боку окупантів.

Бойовики влаштували мінометний обстріл селища Опитне: фото наслідківБойовики влаштували мінометний обстріл селища Опитне: фото наслідківБойовики влаштували мінометний обстріл селища Опитне: фото наслідків

Як ми вже розповідали раніше, 19 липня в госпіталі Харкова помер 29-річний боєць з Кривого Рогу, який отримав травми під час обстрілів бойовиками позицій ЗСУ на Донбасі 15 липня.

А 21 липня в результаті ворожих обстрілів був поранений один український боєць.

Джерело: Народна Правда
загрузка...