Зеленський звільнив голову Служби зовнішньої розвідки Кондратюка, якого ЗМІ називали автором “плівок Медведчука”

Зеленський звільнив голову Служби зовнішньої розвідки Кондратюка, якого ЗМІ називали автором “плівок Медведчука”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Зеленський був не в собі, коли вкотре його кадри, що “подають надію”, підставили його, при чому відразу з декількох кейсів. Кондратюк, який відповідає за “плівки Бігуса”, розлютив Зеленського своєю безрезультатною роботою, за що сьогодні й був звільнений.

Зеленський дав – Зеленський забрав. Саме за таким принципом в Україні роздають усі керівні посади протягом двох останніх років.

Loading...

За цим же принципом відносно недавно свою посаду голови Служби зовнішньої розвідки отримав і Валерій Кондратюк. Як писали ЗМІ, саме Кондратюк став тим звукорежисером-аматором, який “зливав” через Офіс президента так звані “плівки Бігуса”, за якими зараз судять голову політради “ОПЗЖ” Медведчука. Але в цьому теплому кріслі Кондратюк просидів недовго.

Після того як Зеленський остаточно впевнився, що “вихлоп” від оприлюднення цих “записів” не те що мінімальний, а, скоріше, негативний для його репутації, швидко посунув Кондратюка.

Ба більш, Зеленський почав розуміти, що з дня на день справа Медведчука розвалиться, а за репресії щодо опозиції він ще й зганьбився перед міжнародними партнерами. І тут президент, в першу чергу почав нервувати, а в другу – швидко підписав указ про звільнення Кондратюка.

До того ж ні для кого не секрет, наскільки сильно Зеленський любить впадати в істерики, а тут ще й із подачі Кондратюка прилетів черговий провал. Цього разу в справі Чауса.

За даними ЗМІ, викрадення одіозного судді здійснили співробітники української розвідки, якою, власне, Кондратюк і керував до цього дня. І сьогодні ж за збігом обставин генпрокурор Молдови підтвердив цю інформацію офіційно.

Після її оприлюднення президенти Молдови та Грузії в Батумі влаштували демарш Зеленському. Така ганьба для тонкої натури коміка дорівнювала смерті. І навіть міцне дружнє плече Єрмака в цей момент не змогло захистити Зеленського від нападок наполегливої Майї Санду.

У світлі всіх цих подій Кондратюк став для Зеленського максимально “незручним”, за що й був відправлений Зеленським геть.

Зважаючи на все це, прогнозую, що в осяжному майбутньому з Медведчука знімуть домашній арешт, адже підстав продовжувати його в суду немає. За кілька місяців навіть за допомогою шаленого тиску, численних обшуків у Медведчука та його сім’ї Зеленський не зміг знайти нічого, що дало б можливість “притиснути” опозиціонера.

Президент спробував, але не вийшло.

Джерело: Народна Правда
загрузка...