Досягнення Зе-команди: Комуналка подорожчала втричі, газ – на 70%, на черзі – підвищення тарифів на електроенергію. При Медведчуку такого не було б

Досягнення Зе-команди: Комуналка подорожчала втричі, газ – на 70%, на черзі – підвищення тарифів на електроенергію. При Медведчуку такого не було б
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Ну що ж, всіх, хто голосував за президента Зеленського та його команду, можна привітати з черговим підвищенням. Тільки не зарплат і пенсій, як обіцяв на виборах Володимир Олександрович, а тарифів на електроенергію. У кого не залишилося корвалолу – запасайтеся заздалегідь, тому що без заспокійливих препаратів дивитися на нові суми в платіжках буде неможливо. За опалення вже восени треба буде платити в середньому 4 тисячі гривень на місяць, тарифи на гарячу воду зростуть до 70%, не відстане в темпах зростання й електрика, яка теж подорожчає в рази. А якби замість Зеленського країною керував Медведчук, все було б абсолютно по-іншому.

Loading...

Очевидно, нинішній президент зі своїми “кнопочками” переплутав Україну та Монако, вирішивши, що тут живуть одні мільйонери, які зможуть потягнути таку комуналку. А якщо серйозно, то йому просто наплювати і на країну, і на українців, які вкотре будуть поставлені на межу виживання. Головне – це догодити хотілкам західних кредиторів. Цікаво, якщо наступного разу міжнародні організації захочуть в обмін на черговий кредит для України, щоб вся країна, наприклад, заговорила китайською, Зе-команда побіжить змінювати Конституцію? Не здивуюся. А в цілому, судячи з тенденцій, Зеленський планомірно доводить країну до стану, коли вона просто не зможе існувати. Що, до речі, вигідно Заходу.

Єдиний, хто переживає за Україну й багато разів доводив, що йому не байдужа доля нації, – це лідер опозиції Віктор Медведчук і партія “Опозиційна платформа – За життя”. Він не раз говорив владі, що 70% зростання ціни на газ для населення за останні два роки – це катастрофа. І доклав усіх зусиль, щоб домогтися прямих поставок газу з 25%-ю знижкою. Щоб ми з вами за підсумком платили менше. Але добробут населення в плани Зеленського та команди точно не входить. Тому ініціатива Медведчука була відхилена. Як і багато інших, здорових та економічно обґрунтованих пропозицій, які точно б зробили життя населення кращим. 

Саме тому Зеленський і переслідує Медведчука: щоб знищити в українцях надію на краще життя. Але я впевнений, у нього нічого не вийде. Медведчук обов’язково відстоїть свою правду та вийде переможцем із цієї історії. І в майбутньому, коли він із правом обійме крісло керівника держави, ми нарешті зможемо жити в країні, де дійсно ніхто не отримує інфаркту від сум у платіжках, у країні, де панує мир і злагода, де є місце всім людям і всім національностям. Де не ділять на своїх і чужих, а поважають права кожного. А Україна стане сильним гравцем на світовій арені. Нам залишилося почекати ще трохи.

 

Ігор Вальський

Джерело: Народна Правда
загрузка...