Експерт: Успіх “Північного потоку – 2” є банкрутством курсу Зеленського

Експерт: Успіх “Північного потоку – 2” є банкрутством курсу Зеленського
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

З політичної точки зору успіх проекту “Північний потік-2” означає банкрутство курсу Петра Порошенка на будівництво з України “анти-Росії”, і одночасно — банкрутство політичного курсу Зеленського, який просто продовжує політику Порошенка.

Loading...

Таку думку висловив український політолог Олександр Фомін, аналізуючи останні заяви і дії, пов’язані з проектом “СП-2”, повідомляє Регнум.

Експерт зазначає, що новини, пов’язані з проектом “Північний потік-2”, цікаві тим, що вони як у краплі води відображають хитросплетіння і взаємозв’язки європейської політики — і в площині Росія-ЄС, і в площині Україна-ЄС, і в площині Росія-Україна. Він нагадав, що в кінці червня “Північний потік-2” вийшов на фінішну пряму і зараз звучать терміни на рівні кінця вересня 2021 року, коли газопровід буде завершено, пройде технічну експертизу і приймання.

З економічної точки зору, українська влада на чолі з Зеленським б’є в набат, справедливо побоюючись, що українська ГТС стане просто не потрібна. А з політичної точки зору успіх проекту “Північний потік-2 ” означає банкрутство курсу Порошенка і Зеленського. Адже успіх “Північного потоку-2″ став можливий в першу чергу тому, що його активно підтримують ФРН і Франція — головні економічні Локомотиви Європи. Якби країни ЄС не підтримували, то і не було б ніякого ” СП-2″, – підкреслює Фомін.

 

Експерт зазначив, чим загрожує політика перетворення України в “анти-Росію” зі стратегічної точки зору пояснив у своїй статті “Майбутнє українського і російського народів “Віктор Медведчук, в тому числі, і на прикладі “Північного потоку-2”.

Згідно аргументації Медведчука, якщо весь сенс існування України-це конфронтація з Росією, то якщо Європа і Росія домовляться, тоді “держава Україна стає непотрібною”. І на прикладі “Північного потоку-2” ми бачимо, що його слова підтверджуються, тому що Європа і Росія не тільки прекрасно домовляються, а й реалізують масштабні спільні проекти. Головний опозиційний політик пропонує, щоб Україна не створювала проблеми для Росії і для Європи, а допомагала у вирішенні цих проблем” ,- аналізує ситуацію Фомін.

На завершення політолог констатував, що на прикладі “Північного потоку-2” наочно видно, що курс Порошенка-Зеленського — це глухий кут, а лідер опозиції Медведчук, якого в Україні звинувачують у держзраді, став першим серед топ-політиків країни, хто поставив питання про те, якою має бути здорова альтернатива тупиковій політиці нинішньої влади.

Джерело: Народна Правда
загрузка...