Герман: Той самий “інший шлях”, який пропонує Медведчук, є надзвичайно проукраїнським

Герман: Той самий “інший шлях”, який пропонує Медведчук, є надзвичайно проукраїнським
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

“Інший шлях” розвитку України, який у своїй статті “Про майбутнє українського і російського народів” запропонував голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук, надзвичайно проукраїнський. На це навернути увага голова Наглядової ради Фонду захисту свободи слова Ганна Герман.

Loading...

“Якщо ця ідея Медведчука заволодіє масами, незважаючи на те, що йому роблять повну інформаційну ізоляцію, намагаються витіснити і забрали у нього трибуну ВР, яку дав йому народ разом з мандатом народного депутата, забрали можливість зустрічатися з журналістами, виборцями (а рейтинг залишається високим), це означає, що Україна зможе встати на ноги, піднятися з тих колін, на які її поставили ті, хто дали Україну в управління іншим державам, зробили з України, про яку Медведчук каже, що вона все-таки не Росія, анти-Росію. Україна – не Росія, але вона не повинна бути анти-Росією. Путін каже, що Росія ніколи не буде анти-Україною. І Медведчук у статті каже, що замість того, щоб створювати собі проблеми з сусідами, з Росією і з Заходом, українська влада повинна сьогодні займатися тим, щоб вирішувати ці проблеми, налагоджувати контакти, зв’язки і взаємовигідну співпрацю і зі Сходом, і з Заходом. Медведчук ще раз підкреслює, яку небезпеку принесло нам те, що Україна виступила ініціатором скасування Великого договору з Росією, де були гарантовані кордони в тих межах, з якими вона вийшла після Біловезьких угод. А якщо Росія скасує Біловезькі угоди, що ми тоді будемо говорити? Цей інший шлях, який пропонує Медведчук, надзвичайно проукраїнський”, – підкреслила Герман.

Раніше Ганна Герман нагадала, що голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук у своїй статті “Про майбутнє українського і російського народів” запропонував інший шлях розвитку України, який дозволить повернути втрачені позиції.

Джерело: Народна Правда
загрузка...