Медведчук – єдиний лідер, за якого не соромно. Він гідний того, щоб очолити нашу країну

Медведчук – єдиний лідер, за якого не соромно. Він гідний того, щоб очолити нашу країну
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Про це пише Микита Варламов у своєму блозі на сайті Korrespondent.net.

Голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук – єдиний лідер, який гідний того, щоб очолити нашу країну.

Loading...

Його сьогоднішня поведінка в суді в черговий раз це продемонструвала.

Незважаючи на кричущий тиск влади на судову сферу, незважаючи на всі залякування й обшуки у членів сім’ї, Медведчук з’явився до суду, показав, що йому нема чого боятися, що у нього сильна позиція.

Але влада в черговий раз перенесла справу.

Медведчук скористався можливістю поспілкуватися з пресою і сказав таке: “Цією справою влада намагається відвернути увагу від тих проблем, які існують. Справа Медведчука – це “частность”. Вона стосується Медведчука, вона стосується партії, вона стосується того, що робив або робить Медведчук. А ось те, що відбувається в країні, те, що сьогодні криза і крах економіки, соціальної сфери, гуманітарної сфери, – це дійсно проблема. Проблема в тому, скільки буде коштувати газ для населення, проблема в тому, коли буде мир на Донбасі, проблема в тому, що буде завтра з нашою економікою і соціальною сферою, де ми будемо брати гроші для виплати зарплат, коли і де ми будемо відкривати нові робочі місця, як люди восени зможуть оплачувати комунальні тарифи, які ростуть”.

Тим самим Медведчук показав, що, навіть перебуваючи під домашнім арештом, він залишається чи не єдиним політиком, який бачить ситуацію в країні в цілому.

Медведчук завжди був чесним зі своїм народом, жодного разу не зрадивши інтереси прихильників, послідовно і сміливо відстоюючи свої позиції, не змінюючи їх на догоду кому б то не було.

Україна за два роки настільки втомилася від цих зе-профанів, які можуть похвалитися хіба що експертністю в питаннях публічної гри причинним місцем на роялі. До експертності в політиці, економіці, геополітиці нашої країни їм так само далеко, як Зеленському до зустрічі з Путіним. Який, до речі, неодноразово, розуміючи, м’яко кажучи, недосвідченість свого українського колеги, неодноразово прямим текстом говорив про те, що переслідування Медведчука, репресії щодо його близьких і соратників обернуться сумними наслідками для нашого глави держави. Але той, мабуть, розуміє тільки мову сили, а не дипломатію, заганяючи країну у все більший геополітичний глухий кут.

У цій ситуації лідер опозиції – єдиний, хто зміг би вивести Україну з колапсу, в який її всього лише за два роки загнала влада Зеленського. І прості українці це розуміють, гаряче підтримуючи Медведчука. Маючи глибокі професійні знання, як в економіці, так і в геополітичних питаннях, він зміг би не просто витягнути країну з кризи, а й налагодити такі відносини із Заходом і Росією, які базувалися б на взаємній повазі і взаємовигідній співпраці, а не очікуванні подачок від одних і показушній зневазі до інших.

Медведчук, навіть будучи в опозиції, зробив для країни стільки, скільки Зеленському і його “кнопочкам” навіть і не снилося. Він домігся для України 25-відсоткової знижки на газ, зміг домовитися про першочергові поставки високоякісної вакцини “Супутник V” і передачу технологій її виробництва. Зрештою, він, шляхом дипломатії, домігся звільнення понад 1500 українців, які були в полоні ОРДЛО. І це – тільки мала частина того, що зміг зробити Медведчук, не будучи при владі. А уявіть, скільки всього він зробить для країни, коли нарешті по праву очолить її або стане главою Кабміну?

Завдяки своєму авторитету серед світових лідерів, чіткому і послідовному плану економічного прогресу він зможе не просто вивести Україну з кризи. Він зробить усе, щоб країна по праву зайняла гідне місце на геополітичній арені світу.

Микита Варламов

Джерело: Народна Правда
загрузка...