Офіційний Китай визнає авторитетність Медведчука на світовій арені, поки Зеленський намагається залякати його судами, – блогер

Офіційний Китай визнає авторитетність Медведчука на світовій арені, поки Зеленський намагається залякати його судами, – блогер
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

За судовим процесом над лідером українських опозиціонерів Віктором Медведчуком, без перебільшення, зараз спостерігає весь світ. В офіційному порядку та показово підтримав нардепа і Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун. Чому це важливо?

Loading...

Та тому, що поки “слуги” Зеленського тільки збираються “заходити в Китай” і налагоджувати двосторонні відносини, Медведчук вже давно там.

Зараз для всіх очевидно, що Офіс Зеленського змушений переносити судові засідання у справі опозиціонера, тому що об’єктивно немає законного приводу продовжувати домашній арешт для нього. І дуже суттєвим тут є факт того, що посол КНР написав листа Віктору Медведчуку саме напередодні судового засідання.

Офіційний представник КНР показово відправив листа подяки Медведчуку, поки нардеп перебуває під домашнім арештом, щоб висловити підтримку від своєї держави. Між рядків читаємо, що Фань Сяньжун дякує саме Медведчуку за внесок у розвиток двосторонніх відносин між країнами, а не офіційному Києву і Зеленському зокрема.

І в той час, поки Зеленський їздить у відпустку під прикриттям “робочих зустрічей” нікому не відомих асоціацій і спільнот, посол Китаю висловлює готовність саме разом із Медведчуком просувати міжпартійні контакти і співпрацю. Таким чином, Китай стає ще однією країною, яка поки що прозоро натякає на те, з ким вона готова вести переговори на найвищому рівні.

Звичайно ж, команді Зеленського, яка тільки й може, що займатися узурпацією влади, не зрозуміти, що таке тактовна дипломатія. Зараз вони вибирають собі шлях репресій опозиції і удушення незалежних гілок влади. Але в усьому цивілізованому світі такі методи вже давно не працюють. І єдиний шлях, який вони зараз собі прокладають, точно не європейський.

І здається мені, що від таких лояльних методів напоумлення режиму Зеленського світові дипломати скоро перейдуть до жорсткіших. Тоді і подивимося, над ким в Україні почнеться новий судовий процес.

Олександр Кальченко

Джерело: Народна Правда
загрузка...