Медведчук: Замість встановлення миру на Донбасі в нас триває насильницька українізація

Медведчук: Замість встановлення миру на Донбасі в нас триває насильницька українізація
Автор Желізняк Олександр в Новини

Проблема номер один – це встановлення миру Донбасі, замість якого у нас триває насильницька українізація. Таку думку висловив народний депутат, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук після засідання Київського апеляційного суду, який повинен був сьогодні розглянути апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про продовження запобіжного заходу нардепу до 7 вересня. Трансляцію вів телеканал “Перший Незалежний“.

“І проблема номер один-це встановлення миру. Натомість встановлення миру у нас триває насильницька українізація. Конституційний суд підтвердив дію закону Про статус української мови, який по-іншому і реально можна назвати як закон, спрямований проти російської мови, на дискримінацію російської мови. Це все робить влада, не розуміючи те, що її чекає і які будуть наслідки”, – заявив Віктор Медведчук.

Loading...

Нагадаємо, у своїй статті “Про майбутнє українського та російського народів” народний депутат, голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук висловив думку, що Україні необхідно створювати сучасну правову мультикультурну державу, а не намагатися колонізувати свої ж території. 

Він також вважає, що сучасна політична ситуація в Україні ставить перед мільйонами російськомовного населення непросту дилему: або зберегти свою мову і культуру, але зрадити Українську Державу, або, якщо вони не хочуть зраджувати Україну, то повинні забути свою мову, свою історію, свою культуру і бути до кінця покірними українській владі. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...