Топ-7 корисних звичок, які допомагають підтримувати форму і залишатися бадьорою

Топ-7 корисних звичок, які допомагають підтримувати форму і залишатися бадьорою
Автор Марія Петренко в Новини

Завжди бути повною сил і при цьому підтримувати струнку фігуру і хорошу форму допоможуть кілька ритуалів і дій, які потрібно зробити щоденними.

Дієтолог Христина Шереметьєва перерахувала в Instagram свій топ корисних звичок, які допомагають підтримувати відмінну форму і залишатися бадьорою і повною сил.

Loading...

1. Увечері – геть телефон! Я прибираю телефон перед сном подалі. Так немає спокуси почати новий день з соціальних мереж і прокрастинації. Зранку я беру телефон в руки тільки для того, щоб викласти пост. До речі, ця звичка в рази підвищує мою ефективність протягом дня!⠀2. Плани на завтра – вечірнє заняття. Планувати свій день – чудова звичка, завдяки якій у вас з’явиться більше часу для себе. Я намагаюся планувати свої справи мінімум на тиждень вперед, але коригую свій план на наступний день вечорами. Так я не витрачаю час даремно і встигаю насолоджуватися життям.⠀3. Воду на ранок готую з вечора. Щоб не порушувати питний режим, не забувати пити воду і не витрачати вранці дорогоцінний час, лимонну і медову воду я готую з вечора. Мінеральну просто наливаю вранці з пляшки в стакан. Так до сніданку я встигаю випити потрібний обсяг води, втамовую нічну спрагу і чищу свій організм після нічного сну.

Топ-7 корисних звичок, які допомагають підтримувати форму і залишатися бадьорою⠀Ілюстративне фото (pexels.com)

4. Провітрювання – обов’язковий вечірній ритуал. Щоб легко заснути і міцно спати всю ніч, щовечора перед сном протягом 15-20 хвилин я провітрюю свою спальню.⠀5. Сон – до 23 години! Так я встигаю виспатися, відпочити і підтримую в порядку гормональний фон.⠀6. Починаємо ранок з подяки! Мій ранок починається з поцілунку чоловіка і медитації. Я дякую навколишньому світу за всі можливості, які він дарує мені, за любов і підтримку близьких, за сили і здоров’я. Це надихає мене і робить більш стійкою до щоденних стресів.

Топ-7 корисних звичок, які допомагають підтримувати форму і залишатися бадьорою⠀Ілюстративне фото (pexels.com)

7. Під час їжі я тільки їм! Я прибираю телефон, не беру книгу і не включаю ТБ. Я присвячую цей час тільки їжі. Спокійно пережовую їжу, насолоджуюся ароматом і текстурою страв, отримую задоволення від смаку. Так я не переїдаю, не йду з-за столу голодної, не відчуваю потребу в зайвих перекусах і підтримую нормальне травлення.

Нагадаємо, що раніше дієтолог Ольга Усенко назвала топ-6 ранкових звичок для схуднення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...