Депутат переламала ребра в автобусі популярного перевізника, але водій навіть не викликав “швидку”

Депутат переламала ребра в автобусі популярного перевізника, але водій навіть не викликав “швидку”
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Депутат Люботинської міськради Харківської області Світлана Кучеренко зламала чотири ребра під час поїздки на автобусі Gunsel (Гюнсел) з Одеси до Києва.

Про це вона пише у себе в Facebook.

Loading...

За її словами, перевізник подав автобус, “який жодним чином не відповідав вимогам такого класу перевезень і вартості квитка”:

“Салон старий, бортові планшети для перегляду були відключені, а в деяких місцях” відірвані “. Підлокітники були або не справні, або зламані. Кондиціонери старого зразка, тільки нагадували про себе віддаленим поштовхом повітря. Ми їхали по місту, а дихати вже було ніяк , молодь яка їхала, вже почала скаржитися на те, що кондиціонери не працюють. Кнопка для виклику була відсутня. Я не витримала спеки і пройшла по салону, щоб звернутися до помічника водія з зауваженням включити кондиціонери і включити планшети, на що він відповів, що кондиціонери включені (при цьому водій відразу натиснув на клавішу) … на моє прохання включити планшети помічник водія відповів, що вони не працюють, і свої скарги я можу надати в головний офіс Гюнсел “.

Жінка пішла на своє місце, але через різке гальмування влетіла спиною в торпеду.

“Встати я не змогла лише присіла на сходинку. І саме з цього моменту повертаємося до людяності. Водії продовжували їхати далі не запитавши, що зі мною після такого удару. Коли я зрозуміла, що не можу дихати нормально і пошкодження серйозні, сказала дзвонити і викликати швидку, але вони не зупинялися “, – пише Кучеренко.

Швидку викликали лише на пост на виїзді з Одеси.

“Я вже не могла терпіти біль і дзвонила сама, щоб з’ясувати коли вона буде. За цей час до мене не звернувся жоден пасажир, щоб запитати, як я себе почуваю або запропонувати допомогу, пляшку води … водії не запитали, чи є лікар серед пасажирів, щоб той оглянув мене “, – стверджує жінка.

“Швидка” відвезла її в обласну лікарню, де їй зробили КТ і виявили переломи 4 ребер.

У кількох областях і містах України з сьогоднішнього дня, 26 липня, почали працювати камери фіксації порушень правил дорожнього руху .

У Хорватії сталася дорожньо-транспортна пригода з автобусом, в результаті якої загинули щонайменше 10 осіб. Ще близько 45 осіб постраждали.

Джерело: Народна Правда
загрузка...