Леонід Кравчук майже місяць перебуває в реанімації: що відомо про його стан

Леонід Кравчук майже місяць перебуває в реанімації: що відомо про його стан
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук до вже майже місяць перебуває в реанімації. Раніше він переніс операцію на серці.

Loading...

Про це повідомляють джерела, наближені до Кравчука, передає “24 канал”. Як розповіли у глави ТКГ, він підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

На даний момент, інших подробиць про стан здоров’я першого українського президента і глави української делегації в ТКГ немає.

Інформацію про те, що Кравчук досі в реанімації, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович коментувати виданню “Стрна ” відмовився, пославшись на особисте прохання Леоніда Кравчука.

Нагадаємо, в кінці червня 87-річний Леонід Кравчук переніс операцію на серці, пропустивши урочисте засідання Ради з нагоди Дня Конституції.

Як ми вже розповідали раніше, в РФ вважають, що Леонід Кравчук – глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу не може самостійно вирішувати питання про можливе перенесення засідань ТКГ з Мінська в інші країни.

Також з’явилася інформація, що переговори по Донбасу можна перенести з Мінська до нейтральної країну – Швейцарії або Фінляндії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...