Співачку МакSим вивели зі штучної коми

Співачку МакSим вивели зі штучної коми
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російська співачка МакSим прийшла до тями. ЗМІ повідомляють, що вона розмовляє знаками і знаходиться при свідомості.

За інформацією Telegram-каналу Mash, лікарі зняли навантаження седативних препаратів і вивели Марину Максимову з медикаментозного сну. Робили це для того, щоб зрозуміти, чи зможе вона дихати самостійно. Співачка нібито вступає в діалог (жестами) і усвідомлює ситуацію:

“МакSим в змозі зробити вдих, але, щоб дихання залишалося рівним, її перевели на ВІВЛ (допоміжна вентиляція легень, та ж ШВЛ з іншими настройками). Її стан як і раніше стабільно тяжкий, але лікарі не втрачають надії, що незабаром вона зможе дихати самостійно”.

Як відомо, МакSим перебувала в стані медикаментозної коми близько місяця. Співачці діагностували двосторонню пневмонію, при цьому тести на COVID-19 давали негативний результат. 14 липня в ЗМІ з’явилася інформація про те, що у неї виявили сліди плевриту, симптоми пієлонефриту, а свіжі результати КТ показують наявність запалення шлуночків головного мозку.

Нагадаємо, 5 липня від наслідків COVID-19 помер радянський і російський режисер, актор і сценарист Володимир Меньшов, йому був 81 рік.

15 липня повідомлялося про смерть від наслідків COVID-19 російського актора і музиканта Петра Мамонова.

Джерело: Народна Правда