Суд заочно заарештував олігарха Жеваго

Суд заочно заарештував олігарха Жеваго
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Колишньому народному депутату, екс-власнику банку “Фінанси та кредит” і олігарху Костянтину Жеваго обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Суд ухвалив дане рішення заочно.

Loading...

Відповідна інформація опублікована на сайті Міністерства внутрішніх справ України в розділі “Особи, які ховаються від органів влади”. Таким чином він також оголошений в розшук.

Так, Жеваго підозрюють у привласненні, розтраті або заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем та відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом (ст.191 ч.5, ст.209 ч.3).

Згідно з даними слідства, Жеваго організував розтрату 113 мільйонів доларів банку “Фінанси і кредит”. Підконтрольна йому офшорна компанія відкрила кредитні лінії в іноземних фінустановах, а його банк виступив поручителем.

Потім компанія не виконала свої договірні обов’язки, а іноземні банки стягнули майно, які було під заставою, списавши зазначену вище суму.

Суд заочно заарештував олігарха Жеваго

Раніше в Державному бюро розслідування заявили, що Інтерпол оголосив у розшук мільярдера, проте в його прес-службі стали заперечувати це.

Як ми вже розповідали раніше, проект закону про олігархів не спрямований проти великого бізнесу , який чесно веде свої справи. Ключовим моментом законопроекту є чітке визначення статусу олігарха.

Джерело: Народна Правда
загрузка...