Україна отримає летальну зброю від США: експерт назвав умову

Україна отримає летальну зброю від США: експерт назвав умову
Автор Марія Петренко в Новини/Політична правда

Україна може отримати летальну зброю після зустрічі президента України Володимира Зеленського і глави США Джо Байдена.

Так вважає директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик, передає “Україна 24”.

Loading...

“Це двостороння зустріч тому ми можемо формувати порядок денний, впливати на зміст. Джордж Кент (заступник помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії) Сказав, що це перш за все буде безпека, оборонний блок, енергетичний блок, і потім блок, пов’язаний з реформами і боротьбою з корупцією. Ми часто намагаємося їх розділити, наприклад, наші керівники говорять про блок з безпеки, постачання зброї, а наші американські партнери бачать всі ці блоки пов’язаними між собою. Тому обговорюватися буде все разом”, – висловив думку експерт.

За словами Дубовика, про зброю говориться в законодавчому документі США.

“Ми з американцями повинні визначати, на що повинні йти американські гроші, можна вказати більш ініціативно, на що, на нашу думку, нам найбільше потрібно. Значна частина американської військової допомоги піде точно на летальну зброю, так як це записано в законодавчому акті, яким видаються від імені Конгресу ці гроші для потреб американської виконавчої влади, тобто Білому дому та Адміністрації. Там говориться, що 2/3 грошей належний піти на поставку летального зброї”, – сказав він.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повинен зустрітися з президентом США Джо Байденом у Вашингтоні 30 серпня. Запрошення було отримано після телефонної розмови двох президентів, який відбувся 7 червня.

Як ми вже розповідали раніше, на окупованому півострові Крим є об’єкти, які містять матеріали для виготовлення ядерної зброї.

А також, Лукашенко заявив про те, що величезна кількість зброї надходить з України до Білорусі. Тому він нібито доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...