Бойовики на Донбасі готують нові вогневі позиції: тривожні дані розвідки

Бойовики на Донбасі готують нові вогневі позиції: тривожні дані розвідки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Російські найманці на Донбасі облаштовують нові вогневі позиції. Зокрема, бойовики встановлюють мінно-вибухові загородження на передових позиціях.

Loading...

Відповідну інформацію опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Так, російські окупаційні війська проводять інтенсивні заходи з відновлення і нарощування інженерно-фортифікаційного обладнання передових позицій і маскування їх елементів вздовж всієї лінії зіткнення.

Основні дії противника спрямовані на облаштування додаткових вогневих позицій, відновлення наявних і установку нових мінно-вибухових загороджень, в тому числі з використанням протипіхотних мін і саморобних вибухових пристроїв.

Бойовики продовжують утримувати на передових позиціях значна кількість протитанкових ракетних комплексів з метою нанесення втрат особовому складу і руйнування фортифікаційного обладнання підрозділів Об’єднаних сил.

Як ми вже розповідали раніше, рішення про участь жителів окупованого Донбасу у виборах до Держдуми Росії може вказувати на намір Кремля визнати і інтегрувати ці території до складу РФ.

А за час перемир’я на Донбасі (з 27 липня 2020 року по 27 липня 2021) загинули 45 українських військових і 163 отримали поранення.

Джерело: Народна Правда