Може статися все що завгодно: лікар дав прогноз стану Кравчука

Може статися все що завгодно: лікар дав прогноз стану Кравчука
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі, перший президент країни Леонід Кравчук вже місяць знаходиться в реанімації, де підключений до апарату ШВЛ. Лікар Віктор Литвиненко передбачає, що у політика, ймовірно, є супутні захворювання, які і могли спричинити той стан, в якому він знаходиться після операції на серці.

Своєю думкою він поділився з Обозревателем.

Loading...

“Швидше за все, це набуті вади серця – недостатність мітрального або аортального клапана, або комбінований стеноз або кілька супутніх патологій. Також у нього є, ймовірно, коронарна додаткова недостатність, яка спричинила до того, що він стільки часу перебуває на апараті ШВЛ”, – прокоментував медик.

Литвиненко вважає, що в такій ситуації прогнози на одужання Кравчука може давати тільки кардіохірург, який проводив операцію на серці. Або ж реаніматологи, які займаються веденням пацієнта в реанімації:

“Але з урахуванням його віку і супутніх патологій, які у нього, швидше за все, є – якісь додаткові захворювання в стадії субкомпенсації (коли пацієнт має будь-яку симптоматику) або декомпенсації (коли прояви хвороби мають максимально негативні картини) – може статися все що завгодно, конкретно в його випадку “.

Як ми вже розповідали раніше, в РФ вважають, що Леонід Кравчук – глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу не може самостійно вирішувати питання про можливе перенесення засідань ТКГ з Мінська в інші країни.

За час перемир’я на Донбасі (з 27 липня 2020 року по 27 липня 2021) загинули 45 українських військових і 163 отримали поранення – смертей стало в 2 рази менше, ніж за аналогічний період 2019-2020.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...