Олімпіада: українські стрілки принесли збірній третю медаль

Автор Романова Марі в Новини/Спорт

Українці Олена Костевич і Олег Омельчук отримали бронзову медаль в змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів – це третя медаль для української збірної на Олімпіаді в Токіо.

На першому місці опинилися спортсмени з Китаю, на другому – з ОКР (Олімпійський комітет Росії – російські спортсмени виступають під прапором ОКР і без гімну РФ після допінгового скандалу).

Loading...

У кваліфікаційних етапах українці показали третій результат і поступилися представникам ОКР лише за додатковими показниками. У бронзовому фіналі Україна протистояла Сербії.

Костевич-Омельчук програли в першому раунді, а потім виграли три поспіль. Після цього серби взяли таймаут і перемогли чотири раунди поспіль.

Тоді таймаут взяли українці, після цього спортсмени змогли вирватися вперед. Перестрілка завершилася з рахунком 16:12 на користь України.

Українська спортсменка Дарина Білодід завоювала першу медаль для нашої олімпійської збірної в Токіо. Вона отримала “бронзу” в змаганнях по дзюдо.

А Олена Костевич посіла четверте місце в змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо. Вона набрала 197,6 очок.

А Олена Костевич посіла четверте місце в змаганні з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо. Вона набрала 197,6 очок.

Джерело: Народна Правда