В Одесі в лікарні сталося масове отруєння дітей

В Одесі в лікарні сталося масове отруєння дітей
Автор Марія Петренко в Новини/Соціальна правда

В Одеській області сталася масове отруєння в обласній клінічній дитячій лікарні.

Loading...

Як повідомляє телеграм-канал «Одесса.info», масове отруєння дітей сталося в лікарні № 3. Інцидент, за даними каналу, стався в ендокринологічному та неврологічному відділеннях.

«Дітей рвало всю ніч. Вони поки не відновилися», – зазначено в повідомленні.

Тим часом «24 канал» з посиланням на генерального директора медзакладу Валентина Гудзема повідомляє, що погано стало п’ятьом дітям у віці від 4 до 7 років.

«На превеликий жаль, дійсно був такий прикрий випадок. Дітям надали медичну допомогу, і зараз вони в задовільному стані. У дітей вже немає ніяких кишкових розладів», – зазначив він і додав, що малюкам стало зле після обіду в лікарні.

У той же час медик спростував інформацію про те, що одному з дітей погано досі, і що протягом трьох днів у нього не припиняється блювота. Інцидент стався в ендокринологічному відділенні установи. За попередніми даними, в масовому отруєнні винен постачальник їжі.

Як ми вже розповідали раніше, в Харкові відбулося масове отруєння з діагнозом гастроентероколіт госпіталізовано 25 осіб. Передбачається, що вони отруїлися після відвідування одного із закладів громадського харчування.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про масове отруєння в дитячому спортивному таборі в Яблуниця Івано-Франківської області.

Джерело: Народна Правда
загрузка...