41% українців вважають себе “одним народом” з росіянами

41% українців вважають себе “одним народом” з росіянами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

41% українців вважають себе і росіян одним народом. Не згодні з твердженням російського президента Володимира Путіна про те, що «росіяни й українці – один народ, який відноситься до одного історичного і духовного простору», 55% опитаних людей.

Про це свідчить опитування соціологічної групи “Рейтинг”.

Так, більшість опитаних (55%) не згодні з твердженням Путіна, 41% – з цим згодні. На сході, а також серед прихожан УПЦ МП з такою думкою згодні понад 60%. Серед жителів західного регіону, навпаки, більше 70% незгоду з цим.

Цікаво, що 75% опитаних вважають Україну спадкоємицею Київської Русі, а Росію тільки 8%. Для всіх вікових груп і більшості електорату наступницею Київської Русі є Україна.

45% опитаних підтримують надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України, 19% – не підтримують, для 31% – це байдуже.

При цьому 67% опитаних українців вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку, руху країни як правильне оцінюють лише 25%.

Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 45% опитаних, не довіряють – 52%. При цьому Юлії Тимошенко довіряють 31%, не довіряють – 68%. Юрія Бойко довіряють 25%, не довіряють – 57%. Петру Порошенку довіряють 26%, не довіряють – 72%.

Якби найближчим часом відбулися вибори президента, то 27,7% проголосували б за Зеленського (серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором). 13,4% підтримали б Порошенко.

Антирейтинг очолює Петро Порошенко – 46% не проголосували б за нього ні за яких обставин.

Нагадаємо, напередодні США розкритикували статтю президента Російської Федерації Володимира Путіна про Україну. Американські дипломати впевнені, мета Кремля – підірвати прагнення України.

Нагадаємо, напередодні журналіст і блогер Денис Казанський заявив , що стаття Путіна в основному є похмурим переказом радянського підручника історії, вона сповнена брехні і маніпуляцій.

Народний депутат Євген Шевченко, якого раніше виключили з фракції «Слуга народу» назвав статтю російського президента Володимира Путіна «сильної смисловий статтею з боку Кремля».

Джерело: Народна Правда