Хомчак пішов з посади командувача ЗСУ: названо його наступника

Хомчак пішов з посади командувача ЗСУ: названо його наступника
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Новим головнокомандуючим Збройних сил України буде Валерій Залужний. Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Руслан Хомчак залишає свою посаду за рішенням президента Володимира Зеленського.

Loading...

Прес-секретар президента Сергій Нікіфоров відзначав, що причиною для звільнення Хомчака стала “відсутність синергії між Міністерством оборони і Збройними силами”.

“На місце головнокомандувача призначено Валерія Залужного – командувача військами оперативного командування “Північ”, – зазначив Нікіфоров.

Відзначимо, генерал-майор Залужний в 2018-2019 роках був начальником Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ – першим заступником командувача Об’єднаних сил.

Раніше Руслан Хомчак відзначав , що заява про “підготовку України до наступу на Донбас” не відповідають дійсності, незважаючи на гучні заяви РФ і спроби Кремля дискредитувати Україну на міжнародній арені.

Нагадаємо, Верховна Рада 15 липня підтримала відставку Арсена Авакова з поста міністра внутрішніх справ. Його місце зайняв нардеп від «Слуги народу» Денис Монастирський.

Джерело: Народна Правда