Кабмін ввів обмеження для українців та іноземців через штам Дельта

Кабмін ввів обмеження для українців та іноземців через штам Дельта
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

28 липня Україна ввела ряд обмежень у зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу “Дельта”.

Loading...

Так, Кабінет міністрів передбачив такі правила:

  • В’їзд з-за кордону для українців – з тестом ПЛР або самоізоляцією. При цьому якщо є хоч одна доза вакцини, обмежень не буде. Якщо людина в останні 7 днів перебувала в РФ чи Індії, у неї  немає щеплення, вона зобов’язана пробути 14 днів на самоізоляції (здати тест і не проходити самоізоляцію не можна).
  • В’їзд для іноземців в Україну – тільки з повним курсом вакцинації або негативним тестом ПЛР. Для тих, хто в’їжджає з Росії чи Індії – 14 денна самоізоляція.
  • Якщо тест виявиться позитивним – буде обсервація або самоізоляція / лікування, а також епідеміологічне розслідування з тестуванням контактних осіб.

Також Кабінет міністрів вже попереджає про окремі зміни в роботі шкіл в регіонах, які більше не будуть в “зеленій” зоні. Працювати вони зможуть тільки за умови, що вакциновано не менше 80% персоналу.

Як повідомлялося раніше, Кабмін планує оновити національний план вакцинації українців від COVID-19, зокрема, збільшити поставки препарату – з квітня по кінець грудня 2021 року Україна отримає 47 394 266 доз вакцин від коронавируса (на 25 480 950 доз більше, ніж планувалося спочатку ).

У Києвіпомер один з шести пацієнтів, у яких діагностували штам «Дельта».

Джерело: Народна Правда
загрузка...